صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برخورد با 14 مدیر متخلف مدارس مازندران

معاون هماهنگی ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش مازندران از برخورد و تذکر کتبی به 14 مدیر متخلف مدارس استان در سال جاری خبرداد .

کد خبر : 31619

تاریخ انتشار : 06/07/1394 - 09:21


برخورد با 14 مدیر متخلف مدارس مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، نقی شادمان شب گذشته در گفت وگو با خبرنگاران دریافت وجه از والدین ،برخورد نامناسب با ارباب رجوع ، عدم اطلاع رسانی مناسب هنگام ثبت نام دانش آموزان و عدم حضوردرمدرسه را عمده تخلف و سهل انگاری این مدیران مدارس اعلام کرد .
وی ادامه داد : همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید 161 بازرس آموزش و پرورش با حضور در مدارس مازندران نحوه برخورد مدیران وکارکنان مدارس را ارزیابی کردند .
معاون هماهنگی ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش مازندران گفت: با انجام دو هزار و 200 نفر ساعت فعالیت و حضور در سه هزار و 700 مدرسه مازندران بازرسی و ارزیابی عملکرد کارکنان ارزیابی شد .
وی از والدین دانش آموزان خواست تا هرگونه تخلف و سهل انگاری مدیران و معلمان را به اداره کل آموزش و پرورش مازندران اطلاع دهند تا برخورد لازم با افراد خاطی صورت بگیرد .
شادمان به اقدامات انجام شده آموزش و پرورش مازندران برای سفر رییس جمهور به استان اشاره کرد و گفت: 60 نخبه مازندران برای حضور ودیدار با رییس جمهور به استانداری معرفی شدند .
وی ادامه داد: دو نخبه آموزش و پرورش مازندران به نمایندگی ازجمع نخبگان مازندران در حضور رییس جمهورمشکلات ومسائل را بیان می کنند .
مازندران 476 هزار و 285 نفر دانش آموز دارد .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورد با 14 مدیر متخلف مدارس مازندران

برخورد با 14 مدیر متخلف مدارس مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر