صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نقوی‌حسینی

سازمان انرژی اتمی ابعاد سند محرمانه ایران و آژانس را برای کمیسیون برجام تشریح کرد

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام در مورد وعده صالحی برای ارائه سند محرمانه ایران و آژانس به کمیسیون گفت: آنها به وعده خود عمل کردند.

کد خبر : 31550

تاریخ انتشار : 05/07/1394 - 14:30


سازمان انرژی اتمی ابعاد سند محرمانه ایران و آژانس را برای کمیسیون برجام تشریح کرد

به گزارش خط امید بهشهر، سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی متن برجام از ارائه پاسخ‌های سازمان انرژی اتمی به 20 سؤال اعضای کمیسیون برجام خبر داد و گفت: امروز در ابتدای جلسه کمیسیون برجام از سازمان انرژی اتمی به‌جهت اینکه به 20 سؤال کمیسیون برجام مستدل و مستند پاسخ داده بودند، تشکر شد.
وی افزود: اعضای کمیسیون قبلاً سؤالاتی را پیرامون اجرای برجام در حوزه فنی و تخصصی مطرح کرده بودند که این سؤالات برای سازمان انرژی اتمی ارسال شد و سازمان نیز مستدل و مستند به این سؤالات پاسخ داد.
سخنگوی کمیسیون ویژه برجام در مورد وعده صالحی برای ارائه سند محرمانه ایران و آژانس انرژی اتمی سازمان ملل به کمیسیون برجام، گفت: آقای کمالوندی (سخنگوی سازمان انرژی اتمی) به کمیسیون آمد و در این باره توضیح داد.
وی با بیان اینکه این سند و نقشه راه از ابتدا محرمانه بود، در پاسخ به این سؤال که چرا قرار بود این سند محرمانه به کمیسیون برجام ارائه شود، گفت: مسئولان سازمان انرژی اتمی دوست داشتند همکاری بیشتری با کمیسیون داشته باشند که نشد، البته به وعده خود عمل کردند، چون آقای کمالوندی ابعاد سند را برای اعضای کمیسیون به‌صورت شفاهی توضیح دادند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : سازمان انرژی اتمی ابعاد سند محرمانه ایران و آژانس را برای کمیسیون برجام تشریح کرد

سازمان انرژی اتمی ابعاد سند محرمانه ایران و آژانس را برای کمیسیون برجام تشریح کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر