صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو مجمع نمایندگان مازندران:

ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد مهم ترین مطالبه مردم بهشهر ست

عضو مجمع نمایندگان مازندران، مبدل شدن منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد بهشهر به منطقه آزاد تجاری - صنعتی را مهم‌ترین مطالبه در سفر دولت به استان بیان کرد.

کد خبر : 31547

تاریخ انتشار : 05/07/1394 - 13:10


ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد مهم ترین مطالبه مردم بهشهر ست

به گزارش خط امید بهشهر، احمدعلی مقیمی با بیان اینکه طرح‌های پیشنهادی در حوزه شرق مازندران برای هر شهرستان به‌صورت جداگانه تنظیم و توسط نماینده مجلس، امام‌جمعه هر شهرستان و همچنین فرمانداران شهرستان امضا شد، حل مشکل فاضلاب مسکن مهر را دومین مطالبه این شهرستان از دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: در مسکن مهر ۱۸۰۰ خانواده باید اسکان پیدا کند که پیش از آن باید مشکل فاضلاب آن رفع شود.

نماینده مردم بهشهر تسریع در به پایان رسیدن بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان را از جمله درخواست ها در سفر هیات دولت عنوان کرد و گفت: مطالعه بر روی طرح فاضلاب شهری نیز انجام شد که برای اجرا ارائه می‌شود.

وی با اشاره به آب‌گیری سد گلورد و قطع شدن ارتباط ۵۴ روستا با مرکز شهر، تصریح کرد: پلی که بر روی سد گلورد احداث شود راه دسترسی ۵۴ روستا به مرکز شهر خواهد بود.

نماینده مردم نکا و بهشهر با اشاره به پیشرفت ۹۰ درصدی سد گلورد گفت: درخواست تأمین اعتبار برای اتمام سد گلورد و همچنین ساماندهی ورودی و خروجی کنارگذر شهرستان از مهم‌ترین مطالبات مردم نکا از دولت است.

این مسئول درباره دیگر مطالبات در شهر نکا گفت: اتمام زیرگذر گل‌خیل و همچنین تأسیس پل روی خیابان سی متری در داخل شهرستان نکا جهت حل مشکل ترافیک نیز در طرح‌های پیش‌بینی‌شده قرار دارند.

نماینده شرق استان اجراشدن چهار پروژه مجتمع آب‌رسانی شامل ۴۸ روستا را آخرین مطالبه مردم نکا از دولت تدبیر و امید دانست و پروژه جاده گلوگاه به دامغان و همچنین پروژه انتقال آب کشاورزی از سد گلورد به گلوگاه را جزو مطالبات مردم گلوگاه از سفر هیات دولت برشمرد.

مقیمی با اشاره به درآمد پایین شهرداری‌هایی که کمتر از  ۵۰ هزار نفر جمعیت دارند گفت: تأمین آسفالت خیابان‌های شهری و اتمام استخر سرپوشیده نیمه ساخته آموزش‌وپرورش و همچنین احیای کارگاه کنارگذر شهرستان گلوگاه از دیگر طرح‌ها و مطالبات درخواست شده از دولت در آستانه سفر به مازندران است.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد مهم ترین مطالبه مردم بهشهر ست

ایجاد منطقه آزاد تجاری در امیرآباد مهم ترین مطالبه مردم بهشهر ست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر