صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گردشگران خارجي در بازديد از نمایشگاه عکس شهدای غواص در بهشهر

ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا ستودنی است

گردشگران آلمانی و دانماركي در بازديد از نمایشگاه عکس شهدای غواص در بهشهر گفتند: ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا با گذشت دو دهه بسیار ستودنی است به گونه‌ای که این احترام در تاریخ ملت‌های دیگر نیز بايد ثبت شود.

کد خبر : 31536

تاریخ انتشار : 05/07/1394 - 07:45


ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا ستودنی است

به گزارش خبرنگار خط اميد، به مناسبت چهلمین روز بازگشت ماهیان سرخ دست بسته به زادگاه مراسم يادبودي با قرائت دعاي توسل با حضور كارمندان شهرداري و اعضای شورای شهر بهشهر، جمعی از سپاهیان و مسئولین این شهرستان بر مزار دو شهید گمنام غواص و خط ‌شكن مدفون در پارک ملت برگزار شد.

 

همچنين نمایشگاه عکس شهدای غواص با موضوع استقبال، تشييع و تدفين شهداي غواص و خط شكن در بهشهر در محوطه پارك ملت برپا و 32 اثر از 1800عكس ارسالي از سوی عکاسان و شهروندان، به نمایش گذاشته شد.

گفتني است، تعدادي از گردشگران آلمانی و دانمارکی از اين نمایشگاه عکس بازدید کرده و گفتند: ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا با گذشت دو دهه بسیار ستودنی است به گونه‌ای که این احترام در تاریخ ملت‌های دیگر نیز بايد ثبت شود.

فاطمه ذبيح‌پور مسئول روابط عمومي شهرداري بهشهر در گفگو با خط اميد گفت: نمايشگاه عكس شهداي غواص و خط شكن مورد استقبال مردم و مسئولان، مخصوصا جوانان قرار گرفته و از برگزیدگان اين نمايشگاه نيز در مراسم شب شعر ماهیان اروندرود، تجلیل مي‌شود.

به گزارش خط اميد، این نمایشگاه به مدت یک هفته از ساعت هشت صبح تا 17 برای بازدید عموم آزاد است. 

  

دیدگاه شما در مورد : ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا ستودنی است

ارادت مردم ایران به رزمندگان و شهدا ستودنی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر