صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خسته نباشید!

ملک سلمان: خودمان را «نذر» تامین امنیت زائران کرده‌ایم!

پادشاه عربستان به دنبال وقوع فاجعه منا تاکید کرد اسلام دین برادری، صلح، عدالت و احسان است و ما از پیامبر (ص) آموخته‌ایم بهترین مردم کسی است که دست، زبان و تمامی اعضای بدنش را برای نیکی به مردم به کار می‌گیرد.

کد خبر : 31493

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 18:37


ملک سلمان: خودمان را «نذر» تامین امنیت زائران کرده‌ایم!

به گزارش خط امید بهشهر، پادشاه عربستان به دنبال وقوع فاجعه منا تاکید کرد اسلام دین برادری، صلح، عدالت و احسان است و ما از پیامبر (ص) آموخته‌ایم بهترین مردم کسی است که دست، زبان و تمامی اعضای بدنش را برای نیکی به مردم به کار می‌گیرد. ما خود و امکاناتمان را برای استقبال از زائران کعبه و تامین امنیت آن‌ها نذر کرده‌ایم.

ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان در نشست سالانه با رهبران کشورهای اسلامی و روسای هیات‌ها و دفاتر امور حجاج در کاخ منا گفت: ما با توجه به مسئولیت عربی و اسلامی که داریم و نقشی که عربستان در منطقه و جهان دارد بر وحدت جهان عرب و اسلام و اجازه ندادن به دست‌های پشت پرده برای بازی کردن با آن تاکید می‌کنیم و با برادران خود در حمایت از تلاش‌های عربی و اسلامی برای حفظ ثبات و صلح همکاری می‌کنیم.

در فاجعه منا صدها تن جان باختند و تعداد زیادی نیز زخمی شدند. بیشتر مسئولان بی‌لیاقتی و بی‌کفایتی عربستان را دلیل این حادثه می‌دانند و تاکید دارند که عربستان توانایی اداره امور مربوط به مراسم حج را ندارد.


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : ملک سلمان: خودمان را «نذر» تامین امنیت زائران کرده‌ایم!

ملک سلمان: خودمان را «نذر» تامین امنیت زائران کرده‌ایم!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر