صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده ولی فقیه در مازندران:

کنفرانس اسلامی توان اداره حج را دارد/آل سعود خادم شیطان است

امام جمعه ساری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز استان مازندران گفت: بی‌عرضگی ماموران و متولیان حج عربستان باعث جنایت منا شد.

کد خبر : 31429

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 09:34


کنفرانس اسلامی توان اداره حج را دارد/آل سعود خادم شیطان است

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری  با تسلیت به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری و خانواده‌های داغدار سانحه منا، اظهار کرد: بی‌عرضگی ماموران و متولیان حج عربستان باعث این جنایت شد.

وی با بیان اینکه کنفرانس اسلامی توان اداره حج را دارد، افزود: آل سعود خائنین حرم خداوند هستند و نه خادم، این رژیم خادم آمریکا و اسرائیل است و چگونه می‌توان خادم به شیطان را خادم به خدا دانست.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بی‌دین خواندن آل سعود، بیان کرد: جنایتی در این سطح با بی‌برنامگی و سهل‌انگاری آل سعود رخ می‌دهد، آن‌وقت وزیر گستاخ بهداشت عربستان زائران را مخصر می‌خواند.

امام جمعه مرکز مازندران از سران کشورهای اسلامی خواست که بی‌تفاوت نباشند و اضافه کرد: همایش جهانی حج را باید به کسانی سپرد که تعهد داشته باشند تا در همچین حادثه‌ای روز عید قربان، مکان امن الهی، قتلگاه مسلمان نشود.

نمازگزاران مرکز استان مازندران بین دو نماز جمعه و عصر به عزاداری برای شهدای واقعه منا پرداختند و شعار مرگ بر آل سعود و خائنین حرمین نابود باید گردند سر دادند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : کنفرانس اسلامی توان اداره حج را دارد/آل سعود خادم شیطان است

کنفرانس اسلامی توان اداره حج را دارد/آل سعود خادم شیطان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر