صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری:

جهان اسلام باید به‌پا خیزد/خانواده پلید سعودی بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: خانواده پلید سعودی که بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد نباید عهده‌دار برگزاری مناسک حج باشد و الان فرصتی است که جهان اسلام به‌پا خیزد و این را مطالبه کند.

کد خبر : 31428

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 09:33


جهان اسلام باید به‌پا خیزد/خانواده پلید سعودی بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد

به گزارش خط امید بهشهر، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه قائم‌شهر، درباره فاجعه بزرگ منا، اظهار کرد: با این حوادث و فجایع و اوج جنایات آل سعود، باید این احساس و آرزو را داشته باشیم که زمینه زوال دودمان و خاندان منحوس آنان به لطف و کرم خداوند محقق می‌شود.

وی افزود: در قضیه سقوط جرثقیل، دولت عربستان بهانه‌هایی از جمله وزش باد و طوفان را بهانه آورد ولی در قضیه منا که ما هرساله شاهد این هستیم گاهاً ازدحام جمعیت سبب تلف شدن 2 یا 3 نفر و مصدومیت عده بسیار قلیلی می‌شود و در حج امسال یک‌هزار و 500 کشته و بیش از 3 هزار نفر آسیب دیدند، این نشان‌دهنده اوج بی‌تدبیری سعودی‌ها است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ظلم خاندان آل سعود، بیان کرد: سعودی‌ها به‌جای تدبیر می‌خواهند با خشونت و اقدامات پلیسی و ایجاد فضای خفقان، نظم را برقرار کنند ولی در برنامه عظیم اربعین که به ادعای خبرگزاری‌های کشورهای غربی بالغ بر 20 میلیون جمعیت حضور دارند، به کسی حتی آسیبی نمی‌رسد.

امام جمعه قائم‌شهر اضافه کرد: شاهزاده سعودی هوس کرد از منا عبور کند و این اقدام او باعث این فاجعه شده چون دولت آل سعود هیچ ارزشی برای جان مردم قائل نیست، نظیر قتل عامی که در همین روزها در یمن دارد انجام می‌دهد.

معلمی درباره مدیریت حرمین شریفین، یادآور شد: سزاوار است مسلمانان در همه کشورهای اسلامی به خیابان‌ها بریزند و فریاد بزنند و خواستار حضور در مدیریت مکه و مدینه را داشته باشند چون سرزمین وحی متعلق به تمامی امت اسلامی است.

وی گفت: خانواده پلید سعودی که بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد نباید عهده‌دار برگزاری مناسک حج باشد و الان فرصتی است که جهان اسلام به‌پا خیزد و این را مطالبه کند.

به گزارش بلاغ، در پایان نمازجمعه مردم مصیبت‌دیده شهرستان قائم‌شهر طی راهپیمایی خودجوش علیه رژیم منحوس آل سعود و شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست شعار دادند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : جهان اسلام باید به‌پا خیزد/خانواده پلید سعودی بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد

جهان اسلام باید به‌پا خیزد/خانواده پلید سعودی بی‌لیاقتی خود را در مدیریت برگزاری حج نشان داد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر