صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر مجمع نمایندگان مازندران:

حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: ضروری است تا همه دولت‎های اسلامی به‎پا خیزند و در قالب سازمان کنفرانس اسلامی مدیریت این کنگره عظیم و حرمین شریفین را به‎عهده گیرند و دست این خاندان فاسد را کوتاه کنند چرا که حوادث غم‎بار پی در پی در جریان حج امسال، حجت را بر همه تمام کرد.

کد خبر : 31427

تاریخ انتشار : 04/07/1394 - 09:32


حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

به گزارش خط امید بهشهر، کمال علیپور با اشاره با حادثه منا، اظهار کرد: حادثه دردناک و فاجعه تاسف‌بار منا که موجب جان باختن و مجروح شدن جمع کثیری از حجاج بیت‌الله‌الحرام شد را به محضر امام عصر (عج) مقام معظم رهبری، ملت شریف و مومن ایران اسلامی و همه مسلمین جهان و مردم ولایتمدار مازندران تسلیت عرض می‎کنم.

وی افزود: این حادثه غم‎انگیز بار دیگر بی‎کفایتی و بی‎لیاقتی رژیم آل سعود در مدیریت کنگره عظیم حج و حرمین شریفین را اثبات کرد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: در حالی که مدعیان خادمی حرمین شریفین می‎بایست تمام توان و امکانات خود را معطوف مدیریت و برگزاری مطلوب این اجتماع عظیم اسلامی در سرزمین وحی کنند، متاسفانه شاهد هستیم که مشغول تجاوز به بلاد اسلامی از جمله یمن و بحرین هستند و با تجهیز تروریست‎های داعش، بلای جان مردم مسلمان عراق و سوریه شده‎اند.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران ادامه داد: جای بسی تاسف است که آل سعود خائن به جای فراهم کردن بهترین شرایط و امکانات برای زائرین بیت‌الله‌الحرام، مسیر زائرین عزیز منا را به‎منظور تردد یک شاهزاده مسدود می‎کنند و این فاجعه انسانی را رقم می‎زنند.

علیپور تصریح کرد: شکی نیست که جان باختن خیل عظیم مسلمانان در سرزمینی که باید در این ایام امن‌ترین نقطه دنیا باشد، هیچ علتی جز بی‌مسئولیتی، بی‌کفایتی، بی‌تدبیری و بی‌لیاقتی خاندان فاسد آل سعود ندارد.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران گفت: امروز همه مسلمانان عالم و ملت‌های آزاده جهان به‌خوبی دریافته‌اند که آل سعود خائن لیاقت مدیریت حج را ندارد و ضروری است تا همه دولت‎های اسلامی به‎پا خیزند و در قالب سازمان کنفرانس اسلامی مدیریت این کنگره عظیم و حرمین شریفین را به‎عهده گیرند و دست این خاندان فاسد را کوتاه کنند چرا که حوادث غم‎بار پی در پی در جریان حج امسال، حجت را بر همه تمام کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

حوادث حج امسال حجت را بر همه مسلمانان جهان تمام کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر