صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

دست دشمن و استکبار را در حوادث مکه به وضوح می‌بینیم/آقای استاندار عدالت را جاری کنید

امام جمعه بهشهر گفت: در تمامی حوادث اخیر مکه و حادثه دیروز منا و شهادت مظلومانه تعداد زیادی از مسلمانان، دست دشمن و استکبار را به وضوح می‌توان مشاهده کرد.

کد خبر : 31418

تاریخ انتشار : 03/07/1394 - 17:51


دست دشمن و استکبار را در حوادث مکه به وضوح می‌بینیم/آقای استاندار عدالت را جاری کنید

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر گفت: امروز وظیفه همه ما این است که اسلام ناب محمدی را بشناسیم و آن را از اسلام آمریکایی و انگلیسی و ظالمانه جدا کنیم و تشخیص بدیم.

 

وی افزود: امروز همه به این موضوع اعتراف می‌کنند که اسلام می‌تواند مدیریت جهان را بر عهده بگیرد به همین دلیل طرح‌های مانند داعش را برای اسلام‌ستیزی و در نهایت اسلام‌زدایی در جهان راه می‌اندازند.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه، خاطرنشان کرد: در تمامی حوادث اخیر مکه و حادثه دیروز منا و شهادت مظلومانه تعداد زیادی از مسلمانان، دست دشمن و استکبار را به وضوح می‌توان مشاهده کرد.

 

حجت‌الاسلام جباری تصریح کرد: ما تا دیروز عربستان را به عنوان یک کشور مسلمان و خادم حرمین‌الشریفین می‌دانستیم و همه توجه ما به رژیم صهیونیستی بود، اما امروز برای ما روشن شد که آل سعود و عربستان ماموران اسرائیل هستند.

 

وی با بیان اینکه معنا ندارد در کشوری که اسلامی است، بیش از 1500 نفر مسلمان از بین بروند گفت: سخن رهبر کبیر انقلاب امروز برای ما ثابت شد که اگر از آمریکا و استکبار بگذریم از صهیونیست نمی‌گذریم چرا که حضرت امام خمینی(ره) چنین روزی را می‌دیدند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در خصوص سفر احتمالی رییس جمهور به مازندران گفت: طرحی مطرح شد که منطقه امیرآباد بهشهر را به عنوان منطقه آزاد تجاری اعلام کنند، اما برخی دارند مانع تراشی می‌کنند تا این منطقه آزاد را به مکان دیگری منتقل کنند، که استدلال این کار را، عقلا هرگز نمی پسندند.

 

جباری خطاب به مسئولین استان و استاندار مازندران تاکید کرد: در این جریان به سمت عدالت بروید مناطق بهشهر و بابلسر را مورد ارزیابی قرار دهید و یقینا مارا دعا می‌کنید که این نکته را در تریبون نماز جمعه مطرح کردیم.

 

وی در پایان از شهرداری و شورای شهر بهشهر در خصوص نهضت آسفالت تشکر کرد و افزود: اداره راه هم نسبت به روشنایی شهرستان تدبیری بیاندیشد، من خیابان‌های زیادی را شبانه دیدم که تاریک هستند، باید مشعل روشنایی در همه خیابان‌های بهشهر فروزان باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دست دشمن و استکبار را در حوادث مکه به وضوح می‌بینیم/آقای استاندار عدالت را جاری کنید

دست دشمن و استکبار را در حوادث مکه به وضوح می‌بینیم/آقای استاندار عدالت را جاری کنید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر