صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آبروی کوچه ها، افتخار محله

مراسم اربعین شهید حسینعلی بالویی هم زمان با روز عرفه برگزار شد

صبح امروز و هم زمان با سالروز شهادت حضرت مسلم بن عقیل و روز عرفه، مراسم اربعین شهید غواص، حسینعلی بالویی در جوار منزل آن شهید برگزار شد.

کد خبر : 31380

تاریخ انتشار : 01/07/1394 - 11:09


مراسم اربعین شهید حسینعلی بالویی هم زمان با روز عرفه برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، صبح امروز و همزمان با سالروز شهادت غریب کوفه، حضرت مسلم بن عقیل و روز زیارتی عرفه، مراسم اربعین شهید غواص، حسینعلی بالویی تحت عنوان آبروی کوچه ها، افتخار محله در جوار منزل آن شهید برگزار شد.

 

 

در این مراسم که به همت پایگاه امام جعفر صادق (ع) از حوزه مقاومت 01 عاشورا سپاه ناحیه بهشهر برگزار شد، حجه الاسلام جباری، امام جمعه بهشهر با توجه به هم زمانی این مراسم با حادثه تاریخی 9 ذی الحجه و غربت حضرت مسلم در شهر کوفه، تجلیل و تکریم این شهید بزرگوار را ستودنی دانست و از امت حزب اللهی منطقه تقدیر و تشکر کرد.

 

 

وی در ادامه افزود: امروز این عزت و شرافت این مملکت مدیون خون شهید بالویی و بالویی هاست و این شهدا مصداق بارز کسانی هستند که برای بدست آوردن عزت، تن به ذلت ندادند و راه حسین بن علی را پیمودند.

حجه الاسلام جباری در خاتمه خاطر نشان کرد که پیام شهدا هوشیاری و ایستادگی در برابر زورگویی ها و اطاعت از ولی زمان است.

 

پیش از این برنامه، فرماندهی سپاه ناحیه بهشهر در بیانات کوتاهی، عزت و شرف امروز مردم ایران را ثمره خون شهدا دانست و هدف از برگزاری این مراسم را از یک سو آگاه سازی نسل جوان جامعه از این رشادت ها و جان فشانی ها و از سوی دیگر اعلام آمادگی کامل جهت اطاعت از فرامین ولی امر مسلمین جهان و جلوگیری از پروژه نفوذ دشمنان بیان کرد.

 

 

این مراسم که صبح امروز در مجاورت بیت شهید در خیابان شهید نجفی برگزار شد با برنامه هایی چون مجمع گردانی توسط بانوان بسیجی منطقه و مداحی برادر پاشا همراه بود.

 

 

شهید حسینعلی بالویی، 40 روز گذشته و پس از شناسایی از بین 175 شهید غواص و خط شکن عملیات کربلای 4 منطقه ام الرصاص به شهر خویش بازگشت و در بهشت فاطمه شهرستان خاکسپاری شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم اربعین شهید حسینعلی بالویی هم زمان با روز عرفه برگزار شد

مراسم اربعین شهید حسینعلی بالویی هم زمان با روز عرفه برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر