صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دعای عرفه در 130 بقعه متبرکه مازندران برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری دعای عرفه در 130 بقعه متبرکه استان خبر داد.

کد خبر : 31232

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 19:02


دعای عرفه در 130 بقعه متبرکه مازندران برگزار می شود

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام ستار علیزاده روز سه شنبه گفت: عرفه روز بندگی، عبادت و راز و نیاز با پروردگار عالم و فرصتی غنیمت برای رسید به کمالات است.
وی روز عرفه را فرصتی مناسب برای پاکسازی بشر از گناه دانست و اظهار کرد: با برگزاری دعای عرفه انسان به درجات بالای بندگی در نزد پروردگارش می رسد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه دعای عرفه شامل مضامین عارفانه‎ای چون شناخت پروردگار و تضرع به درگاه لایزال الهی می‎‏شود، ادامه داد: در دین اسلام خداوند برخی روزها را مشخص و زمینه و بستر فعالیت و اجابت دعا را در آن ها فراهم کرده است.
علیزاده با تأکید بر اینکه دعای عرفه باید هرچه باشکوه تر برگزار شود به همین منظور همه مسوولان در برگزاری این دعا باید در استان مشارکت کنند، بیان داشت: روز عرفه یک فرصت برای پاکسازی قلب و جان انسان به شمار می آید و امیدوارم همگی مورد عفو و مغفرت خداوند متعال واقع شویم.
وی از برگزاری دعای عرفه در 130 امامزاده و بقعه متبرکه استان مازندران خبر داد و گفت: مقدمات برگزاری دعای عرفه در امامزادگان و بقاع متبرکه استان فراهم شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: قرائت دعای پرفیض عرفه با حضور هزاران نفر از مردم مومن و ولایت مدار این استان در اماکن زیارتی برگزار می شود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : دعای عرفه در 130 بقعه متبرکه مازندران برگزار می شود

دعای عرفه در 130 بقعه متبرکه مازندران برگزار می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر