صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده وزیر آموزش و پرورش در امور استان ها:

کیفیت بخشی مدارس و برنامه ها، سیاست راهبردی آموزش پرورش است

نماینده وزیر آموزش و پرورش در امور استان ها گفت : کیفیت بخشی مدارس و برنامه ها، سیاست راهبردی آموزش پرورش است.

کد خبر : 31226

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 18:53


کیفیت بخشی مدارس و برنامه ها، سیاست راهبردی آموزش پرورش است

به گزارش خط امید بهشهر، مسعود محمدی نایینی روز سه شنبه در آیین زنگ شکوفه ها در مدرسه شهید اسماعیل قلندری شهرستان بهشهر افزود: جایگاه آموزش و پرورش رفیع است و توجه به کیفیت در مدارس و برنامه ها در کنار کمیت مورد تاکید ویژه است.
وی ادامه داد: قوام بخشیدن به ارتباط خانه و مدرسه و ارتقاء بخشی تدریس در مدارس از مهم ترین برنامه هایی است که باید دنبال شود تا شاهد آموزش و پرورشی فعال و پویا باشیم.
نماینده وزیر آموزش و پرورش در استان ها با اشاره به همزمانی هفته دفاع مقدس با سال تحصیلی جدید گفت : همه عزت و اقتدار ما در گرو رشادت های رزمندگان و شهدایی است که از جان خود گذشتند تا ما در آرامش باشیم .
مدیر آموزش و پرورش بهشهر نیز در این مراسم با اشاره به حضور دو هزار و 250 دانش آموز سال اولی در این شهرستان گفت: 10 درصد از جمعیت دانش آموزی بهشهر امروز سال تحصیلی خود را آغاز کردند.
قربانعلی اصغری با گرامیداشت یاد و نام 188 شهید دانش آموز و 28 شهید فرهنگی بهشهر افزود : نظام تعلیم و تربیت با اهدای این شهدا به انقلاب و نظام به خود می بالد و امیدواریم در ادامه کار نیز با تاسی به این شهدا و ارزش های انقلاب، موفقیت بیشتری حاصل شود.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران دارای 186 مدرسه و یک هزار و 26 کلاس درس است که بیش از 24 هزار دانش آموز امسال در آن تحصیل خواهند کرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کیفیت بخشی مدارس و برنامه ها، سیاست راهبردی آموزش پرورش است

کیفیت بخشی مدارس و برنامه ها، سیاست راهبردی آموزش پرورش است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر