صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسوول سازمان بسیج سازندگی مازندران :

ایجاد فاصله بین نسلی از اهداف جنگ نرم دشمنان است

مسوول سازمان بسیج سازندگی مازندران گفت : ایجاد فاصله بین نسل امروز با ارزش ها و اعتقادات از ترفندها و توطئه های نرم دشمن است.

کد خبر : 31222

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 12:38


ایجاد فاصله بین نسلی از اهداف جنگ نرم دشمنان است

به گزارش خط امید بهشهر، سرهنگ غلامرضا شریعتی روز سه شنبه در آیین رژه یگان های نیروی زمینی و دریایی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در شرق مازندران و یگان های انتظامی و نیروهای بسیجی و مردمی شهرستان بهشهر افزود : دشمن برای این منظور هر روز با بهانه های جدید وارد می شود که باید با آگاهی مانع از پیشروی آنها در جنگ نرم شویم.
وی هفته دفاع مقدس را هفته اقتدار و بالندگی نیروهای مسلح، بسیج، سپاه در کنار مردم عنوان کرد و گفت که این اتحاد موجب اقتدار نظام شده است.
سرهنگ شریعتی با بیان اینکه رزمندگان ما با ایستادگی در طول 8 سال دفاع مقدس، اقتدار و امنیت را برای ما به ارمغان آوردند، افزود: همه ما وامدار شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس هستیم و لحظه ای نباید از ارزش ها فاصله بگیریم.
فرمانده سپاه ناحیه بهشهر نیز در این مراسم گفت : دفاع مقدس دفاع از ارزش ها و آرمان های این انقلاب بود که با غیرتمندی رزمندگان ما موجب شد حتی یک وجب از خاک ما به دست دشمنان نیفتد.
سرهنگ علی نجفی با اشاره به جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن علیه ایران اسلامی افزود : اکنون نیز جنگ علیه ما تمام نشده و ما در جنگ تمار عیار با دشمن قرار داریم، دشمن با تمام مقدورات و امکانات خودش و در همه عرصه ها در این پیکار وارد شده است.
وی ادامه اد : در شرایط فعلی بصیرت و ولایت مداری مهم ترین عامل پیروزی ما در نبرد با دشمن است که باید با مسلح شدن به این دو عامل در کنار ایمان بر دشمنان فرهنگی در جنگ نرم پیروز شویم.
در این مراسم که فرماندهان نیروهای مسلح و جمعی از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران حضور داشتند، یگان های نمونه پیاده نیروهای مسلح اعم از ارتش جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج از جلوی جایگاه در پارک ملت رژه رفته و گوشه ای از آخرین دستاوردها و توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : ایجاد فاصله بین نسلی از اهداف جنگ نرم دشمنان است

ایجاد فاصله بین نسلی از اهداف جنگ نرم دشمنان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر