صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در آستانه هفته دفاع مقدس؛

کارکنان سازمان آتش نشانی بهشهر با خانواده های شهدا دیدار کردند

در آستانه دفاع مقدس و با هدف بزرگداشت این هفته و رشادت های شهدا و رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس؛ کارکنان سازمان آتش نشانی بهشهر با خانواده شهید امینی، اهدا کننده زمین ایستگاه شماره 2 آتش نشانی بهشهر، دیدار کردند.

کد خبر : 31221

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 12:33


کارکنان سازمان آتش نشانی بهشهر با خانواده های شهدا دیدار کردند

به گزارش خط امید بهشهر، حسین سراجی، مدیر عامل سازمان آتش نشانی بهشهر روز دوشنبه در این دیدار با خانواده شهید، از خانواده های شهدا به عنوان نمونه بارز ایستادگی و مقاومت نام برد که باید الگوی همیشگی و جاودان ما در طول تاریخ باشند.
وی با بیان اینکه فداکاری های خانواده های شهدا الگوی همیشه ماندگار تاریخ ایران اسلامی است، افزود: تکریم و بزرگداشت خانواده های شهدا در استمرار بزرگداشت نام و یاد شهدایی است که از جان خود گذشتند تا یک وجب از این خاک به تصرف دشمنان درنیاید.
مدیر عامل سازمان آتش نشانی بهشر اظهار داشت: شهدا الگوی جاودان ما در طول زندگی هستند و نباید بگذاریم شهید و شهادت تبدیل به کتیبه هایی شود و عده ای با غرض ورزی ، این فرهنگ اصیل را به صفحات تاریخ بسپارند. 
مادر شهید امینی هم در این دیدار با اشاره به خصوصیات اخلاقی و رفتاری فرزند شهیدش گفت: شهید امینی در شکل گیری و روشنگری گروه ها و دسته ها در مبارزات انقلابی و در جبهه های حق علیه باطل حضور فعالی داشت که امیدوارم عمل این شهید و دیگر جان باختگان مسیر اسلام ، سرمشقی برای جوانان کشور باشد . 
وی بیان کرد : تمام شهیدان در شرایط سخت و بحرانی و با اقتدا به نیروهای بزرگ الهی به پیروزی دست یافتند و روحیه مبارزه با نفس و جهاد اکبر به طور کامل در وجود شخصیت این شهید هویدا و آشکار بود.
شهید حسنجان امینی در 16 دی ماه سال 59 در منطقه هویزه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
شهرستان 160 هزار نفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده که 800 شهید تقدیم انقلاب کرده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : کارکنان سازمان آتش نشانی بهشهر با خانواده های شهدا دیدار کردند

کارکنان سازمان آتش نشانی بهشهر با خانواده های شهدا دیدار کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر