صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مردم مازندران بیش از پنج میلیارد ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: مردم خیر و نیک اندیش استان در مرحله نخست جشن عاطفه ها بیش از پنج میلیاردریال کمک نقدی و غیر نقدی پرداخت کردند.

کد خبر : 31219

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 11:00


مردم مازندران بیش از پنج میلیارد ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند

به گزارش خط امید بهشهر، تیمور طهماسب پور افزود : جشن عاطفه های امسال با شعار مهر در انتظار همدلی در دو مرحله برگزار می شود که مرحله نخست آن همزمان با سراسر کشور روزهای 26 و 27 شهریور برگزار شد .
وی ادامه داد : در این مرحله کمک های مردمی در 330 پایگاه مستقر در میادین شهرها ، مصلی ها و مساجد فعال شهرها و روستاها محل برگزاری جشن عاطفه ها جمع آوری شد.
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) مازندران زمان برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها را هشتم مهر در مدارس اعلام کرد و گفت : زنگ ویژه جشن عاطفه ها هم در این روز به طور همزمان در سه هزار و 700 مدرسه استان نواخته می شود . 
وی توزیع پاکت جمع آوری هدایا میان حدود نیم میلیون دانش آموز مازندرانی را از برنامه های مرحله دوم جشن عاطفه ها معرفی کرد و افزود : در این روز هدایای نقدی و غیر نقدی برای کمک به هشت هزار و 500 دانش آموز نیازمند استان جمع آوری می شود .
نیکوکاران مازندرانی در جشن عاطفه های سال گذشته 10 میلیارد ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم مازندران بیش از پنج میلیارد ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند

مردم مازندران بیش از پنج میلیارد ریال در جشن عاطفه ها کمک کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر