صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نیروی مسلح رعب‌آور برای دشمنان و امیدآفرین برای ملت ایران است

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس، گفت: نیروی مسلح ما رعب‌آور برای دشمنان و امید آفرین برای ملت آزادی خواه و ولایتمدار ایران هستند.

کد خبر : 31218

تاریخ انتشار : 31/06/1394 - 12:22


نیروی مسلح رعب‌آور برای دشمنان و امیدآفرین برای ملت ایران است

به گزارش خط امید بهشهر، سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای مازندران در رژه نیروهای مسلح استان مازندارن که صبح امروز در مرکز استان برگزار شد، اظهار کرد: سنت خدا بر این است که چنانچه امتی ربناالله بگویند امدادهای غیبی و خواست خداوند متعال دستگیر آنها خواهد بود و ۳۶ انقلاب اسلامی ما جلوه‌ای از نظر خداوند بر یک ملت است.

وی با بیان اینکه دشمنان ما بدانند که نفوذ در ایران را باید با خود به گور ببرند، افزود: کشور ما در ابتدای جنگ مورد هجوم صدامیان و حمایت بیش از ۴۵ کشور جهان قرار گرفت و مجموعه نظامی جدید و جنگ ندیده‌ای داشت، اما به برکت خون شهدا و رشادت رزمندگان امروز به جایگاهی رسیدیم که هیچ احدی جرات تجاوز به خاک کشورمان را ندارد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه نیروی مسلح ما رعب‌آور برای دشمنان و امید آفرین برای ملت آزادی‌خواه و ولایت‌مدار ایران هستند، گفت: به یاری خداوند و با همپیمانی نیروهای ولایی این امانت الهی را به صاحب اصلی آن حضرت امام مهدی (عج) می‌سپاریم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : نیروی مسلح رعب‌آور برای دشمنان و امیدآفرین برای ملت ایران است

نیروی مسلح رعب‌آور برای دشمنان و امیدآفرین برای ملت ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر