صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر خبر داد

افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در بهشهر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر از افتتاح نمایشگاه کتاب در بهشهر خبر داد.

کد خبر : 31208

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 11:46


افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در بهشهر

مسعود فلاح در گفتگو با خبرنگار خط امید اظهار کرد: درراستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج کتاب‌خوانی در جامعه نمایشگاه بزرگ کتاب شهرستان بهشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی در این شهرستان افتتاح شد.

 

وی با بیان اینکه اگر همه از کتاب استفاده کنند بسیاری از مشکلات امروز جامعه حل می‌شود افزود: 2هزارعنوان کتاب با هشت‌هزار جلد با موضوعات مختلف، درسی و غیر درسی در رده‌های سنی کودک و بزرگسالان در این نمایشگاه به معرض دید علاقه‌مندان گذاشته شد.

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهشهر خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به مدت یک ماه برای عموم مردم قابل استفاده است و علاقه‌مندان می‌توانند کتاب‌ها را با 50درصد تخفیف خریداری کنند.

 

فلاح تصریح کرد: متاسفانه استان مازندران از نداشتن فضای مناسب برای برپایی نمایشگاه رنج می‌برد، آرزوی اهالی فرهنگ است که مشکل محل دائمی نمایشگاه کتاب حل شود تا همه شهروندان از نعمت کتاب بهره‌مند شوند.

 

وی گفت: نمایشگاه‌های کتاب، فرصتی برای مطالعه و انس با کتاب برای عموم جامعه به خصوص دانش آموزان است پس خانواده‌ها در آغاز سال تحصیلی به همراه فرزندان خود در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا کتابخوانی را از همین سنین کودکی به آنها آموزش دهند و این امر در تربیت آنها نهادینه شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در بهشهر

افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر