صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازدید تشریفاتی آمانو از پارچین و عبور از خط قرمز نظام

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ادامه سفر یک‌روزه خود به ایران یک بازدید تشریفاتی نیز از پارچین به عمل آورد.

کد خبر : 31105

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 09:16


بازدید تشریفاتی آمانو از پارچین و عبور از خط قرمز نظام

به گزارش خط امید بهشهر، بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مدیرکل آژانس اتمی در سفر یک‌روزه خود از پارچین بازدید تشریفاتی به عمل آورد، افزود: یوکیا آمانو در این بازدید، از برخی نقاط کارگاهی این مجموعه که ادعاهای واهی در خصوص آنها مطرح بود، به‌ویژه روند تعمیر و بازسازی جاده دسترسی به سد ماملو در جوار پارچین که بر اثر بارندگی‌های اخیر نشست کرده است نیز دیدن کرد.
وی اضافه کرد: آمانو در طول سفر یک‌روزه خود علاوه بر دیدار با رئیس جمهور با میزبان خود، دکتر علی اکبر صالحی نیز ملاقات کرد. همچنین با توجه به درخواست نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ترتیبات لازم برای حضور آقای آمانو در جلسه کمسیون برجام در محل مجلس پیش‌بینی گردید.
به‌گفته کمالوندی، در نشست کمیسیون برجام طرفین بحث و تبادل نظر عمدتاً انتقادی، مفید و سازنده‌ای داشتند و در طول دیدارهای صورت گرفته آخرین وضعیت برنامه اقدام مشترک (برجام) و نیز نقشه راه، توافق صورت گرفته بین ایران و آژانس مورد بررسی واقع شد.
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در رأس هیئتی به‌دعوت دکتر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به تهران سفر کرد.


منبع : تسنیم

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : بازدید تشریفاتی آمانو از پارچین و عبور از خط قرمز نظام

بازدید تشریفاتی آمانو از پارچین و عبور از خط قرمز نظام

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر