صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر آموزش و پرورش بهشهر:

12مدرسه به همت خیرین مدرسه ساز در بهشهر بازسازی و تجهیز شد

مدیر آموزش و پرورش بهشهرگفت: 12مدرسه به همت خیرین مدرسه ساز در بهشهر با اعتباری بالغ بر 110 میلیون تومان بازسازی و تجهیز شد.

کد خبر : 31098

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 09:24


12مدرسه به همت خیرین مدرسه ساز در بهشهر بازسازی و تجهیز شد

به گزارش خط امید بهشهر، قربانعلی اصغری، یکشنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بهشهر افزود: در تغییر ساختاری جدید آموزش و پرورش، در برخی از مقاطع با کاهش و افزایش پایه ها مواجه هستیم که همین مساله موجب افزایش کلاس ها در برخی مدارس شده است.
وی با اعلام اینکه آموزش و پرورش به دلیل گستردگی کار، توان برخی از کارها را ندارد، اظهار داشت: در برخی از کارها نیازمند مشارکت خیرین، مسوولان و والدین دانش آموزان هستیم تا با همکاری همه جانبه، زیرساخت های مناسب اموزشی و پرورشی فراهم شود.
مدیر آموزش و پرورش بهشهر افزود: پروژه مهر در کارگروههای مختلف توجیه و تبلیغ، تجهیز و تعمیرات، انتصابات، سازماندهی، ارزیابی و تایید صلاحیت تشکیل جلسه داد و با همکاری دستگاه های مختلف، در امر آماده سازی مدارس تلاش فراوانی انجام شد. 
اصغری همچنین با اشاره به انجام پروژه مهر و تعمیر و بازسازی مدارس، رنگ آمیزی، تجهیز مدارس به امکانات و... گفت: در همین راستا برای سال تحصیلی جدید 49 مدرسه رنگ آمیزی شده و پنج مدرسه به دستگاه فتوکپی مجهز شد و در هوشمندسازی مدارس نیز با تمام توان وارد شدیم.
وی گفت: هدف از اجرای پروژه مهر برنامه ریزی به منظور فراهم نمودن زمینه های مناسب و تمهید ساز و کارهای لازم جهت بازگشایی هر چه با شکوه تر مدارس بوده است که با همکاری همه دستگاهها و نهادها، تاکنون بطور مناسب انجام و عملیاتی شد.
فرماندار شهرستان بهشهر نیز با تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بهار تعلیم و تربیت اظهار داشت: توجه به تعلیم و تربیت دانش آموزان بعنوان آینده سازان این مرز و بوم، از وظایف مهمی است که بر عهده ما نهاده شده است.
محمدتقی نورزاد گفت: با آغاز سال تحصیلی باید در رفع نارسایی های گذشته تلاش همه جانبه و مجدانه انجام شود و همچنین نظارت بیشتری توسط نیروی انتظامی و آموزش و پرورش در مدارس دخترانه و به خصوص در شیفت عصر انجام شود.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده که دارای 186 مدرسه و یک هزار و 26 کلاس درس است که بیش از 24 هزار دانش آموز و حدود دو هزار فرهنگی، سال تحصیلی جدید را با آغاز مهر ماه شروع می کنند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : 12مدرسه به همت خیرین مدرسه ساز در بهشهر بازسازی و تجهیز شد

12مدرسه به همت خیرین مدرسه ساز در بهشهر بازسازی و تجهیز شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر