صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رزمایش پدافند غیر عامل اقتدار در بهپاک بهشهر برگزار شد

رزمایش یک روزه پدافند غیرعامل، دیروز یکشنبه با هدف مصونیت سازی در کارخانه بهپاک بهشهر با موفقیت برگزار شد.

کد خبر : 31097

تاریخ انتشار : 30/06/1394 - 09:22


رزمایش پدافند غیر عامل اقتدار در بهپاک بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، این همایش به همت سازمان بسیج کارگری کارخانه بهپاک بهشهر و با همکاری پدافند غیر عامل، سپاه ، نیروی انتظامی مرکز فوریت های پزشکی، مرکز اطفاحریق و سازمان هلال احمر در کارخانه بهپاک بهشهر برگزار گردید.
در این رزمایش فرضی، با در نظر گرفتن دشمن فرضی و همچنین برپایی آتش سوزی های فرضی در جای جای این کارخانه و ایجاد انفجار، آمادگی و اقتدار نیروهای مختلف در زمان بحران به نمایش گذاشته شد.
برگزاری رزمایشات پدافند غیرعامل در کارخانه باعث مصونیت واحدهای تولیدی از هرگونه تحریکات بحران زا و همچنین موجب پویا شدن واحد تولیدی به ویژه کارگران و آمادگی بیشتر آنها در راستای به حداقل رساندن تلفات جانی و مالی در زمان بحران می شود که این رزمایش در بهپاک بهشهر با قوت انجام شد.
لازم به ذکر است در این رزمایش یک روزه بخش های مختلف این کارخانه دچار حریق فرضی شد که عملیات پدافند غیرعامل با سرعت عمل گروه های آتش نشان، امداد و نجات، تجسس و پشتیبانی انجام شد و آمادگی واحدهای عمل کننده مورد ارزیابی قرار گرفت.
گفتنی است: کارگران و عوامل اجرای این کارخانه نیز در پایان این رزمایش به آرام سازی وضع موجود پرداخته و انزجار خود را از آمریکا و ایادی کفر با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل نشان دادند.
شهرستان 160 هزارنفری بهشهر در شرق مازندران واقع شده و کارخانه بهپاک یکی از کارخانجات بزرگ این شهرستان است که در مرکز این شهر واقع شده است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : رزمایش پدافند غیر عامل اقتدار در بهپاک بهشهر برگزار شد

رزمایش پدافند غیر عامل اقتدار در بهپاک بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر