صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

هرگاه از فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کردیم، پیروز شدیم

امام جمعه بهشهر گفت: تجربه حدود چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران به ما نشان داده است که هرگاه از فرامین مقام معظم رهبری در هر برهه‌ای از زمان اطاعت کردیم، پیروز شدیم.

کد خبر : 31085

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 18:54


هرگاه از فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کردیم، پیروز شدیم

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری امشب در مراسم اربعین شهدای غواص و خط‌شکن در اردوگاه شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، اظهار کرد: انسان باایمان خدا را نافرمانی نمی‌کند، بلکه نعمت‌های خداوند را یاد کرده و فرمانده عالم را ذات مقدس خدای سبحان می‌داند.

وی اندیشیدن مومن به عاقبت کار خویش را عاملی در راه رسیدن به عزت عنوان کرد و افزود: مومن باید بداند نعمتی که در اختیار او قرار داده شده از کجا است و بداند که صاحب نعمت را باید ارج نهد و در راه شکرگزاری از خدای خود ثابت‌قدم باشد.

امام جمعه بهشهر با اشاره به خاطره‌ای از شهید مرتضی مطهری که در سفر به فرانسه با امام خمینی(ره) ملاقات داشتند، از قول آن معلم شهید، بیان کرد: بنده از شاگردان امام خمینی (ره) بودم اما در این ملاقات من ایشان را یکپارچه ایمان دیدم، امام راحل به حرف‌های‌شان، به راهی که انتخاب می‌کردند، به فکر خودشان و مهم‌تر از همه به پروردگار خود ایمان داشتند.

جباری با تاکید بر ولایت‌مداری، تصریح کرد: راه مفسدان، متجاوزان و زورگویان مشخص است و انسان باتدبیر و عاقل هیچ‌گاه اشتباه دیگران را تکرار نمی‌کند، حدود چهار دهه از انقلاب اسلامی ایران گذشته و تجربه نشان داده است که هرگاه از فرامین رهبری در هر برهه‌ای از زمان اطاعت کردیم، پیروز شدیم.

وی ادامه داد: باید روزبه‌روز عشق و ارادت ما نسبت به امام خامنه‌ای بیشتر شده و با بصیرت مطیع امر ولایت باشیم.

امام جمعه بهشهر در پایان با بیان اینکه تقویت ایمان و باور، رسیدن به یقین و معرفت، اندیشیدن انسان به عاقبت کار خود و استقامت در این راه عامل رسیدن به ایمان است، اضافه کرد: رزمندگان ما با ایمان و اعتقاد قلبی و شناخت زمان، به جنگ با دشمن زمانه رفتند و شهدای ما الگوهای همیشه زنده راه ایمان و اعتقاد به خدای سبحان هستند.

به گزارش فارس، گرامی‌داشت اربعین شهدای غواص و خط‌شکن در اردوگاه شهید هاشمی‌نژاد با حضور سبزپوشان سپاه پاسداران و خانواده‌های شهدای بهشهری در اردوگاه متمرکز کشوری شهید هاشمی‌نژاد این شهرستان برگزار شد.

از بین 30 شهید غواص و خط‌شکن که حدود دو ماه پیش مراسم استقبال و تشییع آنها در شرق تا غرب مازندران برگزار شد، شش شهید در بهشهر خاک‌سپاری شدند که تنها یکی از آنها به‌نام حسین‌علی بالویی اهل بهشهر شناسایی شد و پنج شهید دیگر احراز هویت نشدند.

دو شهید گمنام در پارک ملت بهشهر، دو شهید گمنام در مهدیه شهر خلیل‌شهر و یک شهید گمنام نیز در اردوگاه شهید هاشمی‌نژاد بهشهر، خاک‌سپاری شدند، همچنین شهید حسین‌علی بالویی نیز در جوار هم‌رزمان شهیدش در گلزار شهدای روستای ساروی بهشهر به خاک سپرده شد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : هرگاه از فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کردیم، پیروز شدیم

هرگاه از فرامین مقام معظم رهبری اطاعت کردیم، پیروز شدیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر