صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تجهيزات آتش نشاني

كارگاه آموزشي آشنايي با تجهيزات آتش نشاني در شهرك صنعتي بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 31084

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 18:53


برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تجهيزات آتش نشاني

به گزارش خط امید بهشهر، مديرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت:دوره آموزشي آشنايي با تجهيزات اطفاء حريق بمنظور مقابله با آتش سوزي و رعايت اصول ايمني و پيشگيري از حوادث غير مترقبه در واحدهاي توليدي و صنعتي ، برگزار شد .

موسوي افزود:اين دوره آموزشي براي واحدهاي صنعتي پرخطر مستقر در شهرك صنعتي بهشهر برگزار گرديد .

موسوي گفت : در اين كارگاه آموزشي ، حاضرين ضمن آشنايي با تجهيزات آتش نشاني شامل خودرو ، ادوات و تجهيزات اطفاء حريق و چگونگي مقابله با آتش و مهار آن ، آموزشهاي لازم را كسب كردند .

وي تصریح كرد : اين كارگاه آموزشي در دو بخش آشنايي با تجهيزات آتش نشاني و بكارگيري اصولي خودرو و ادوات اطفاء حريق برگزار شد .

موسوي اظهار داشت : شركت كنندگان در كارگاه آموزشي ، در بخش تئوري با استفاده صحيح از وسايل و تجهيزات ، باز و بسته نمودن اصولي و برگشت به حالت اوليه وسايل ، نحوه كار با كپسولها و در بخش عملي با نحوه استفاده از شيرهاي هيدرانت در شهرك صنعتي بمنظور پر كردن مخزن خودرو و استفاده از شيلنگهاي آتش نشاني آشنا شدند .

وي تأكيد كرد : با توجه به استقرار واحدهاي توليدي و صنعتي در زونهاي مختلف ، رعايت اصول ايمني ميتواند از بروز حوادث غير مترقبه و خسارات سنگين و جبران ناپذير در واحدهاي توليدي جلوگيري نمايد .


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تجهيزات آتش نشاني

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با تجهيزات آتش نشاني

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر