صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نخبگان و استعدادهای درخشان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی بهشهر تجلیل شدند

جمعی از دانش آموزان نخبه و استعداد های درخشان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی شهرستان بهشهر به همراه تعدادی از خیرین این نهاد روز یکشنبه در مراسمی با حضور جمعی از مسوولان در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی بصیرت بهشهر مورد تجلیل قرار گرفتند.

کد خبر : 31083

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 18:52


نخبگان و استعدادهای درخشان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی بهشهر تجلیل شدند

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مازندران روز یکشنبه در این مراسم با تاکید بر توانمندسازی افراد تحت پوشش این نهاد گفت: مهمترین هدف ما توانمندسازی افراد تحت پوشش این نهاد است.
تیمور طهماسب پور با بیان اینکه کمیته امداد در بخش های مختلف به مددجویان استان خدمات ارائه می کند، اظهار داشت: علاوه بر توانمندسازی اقتصادی، توانمندسازی فرهنگی و تقویت باورهای دینی نیز از اولویت های مهم امداد است.
وی ادامه داد: خانوارهای زیر پوشش این نهاد از خدماتی چون درمان، تحصیل، اشتغال، کارگشایی، کارانگیزی، عمران، بهداشت، کمک های حامیان، آموزش، جهیزیه در طول سال بهره مند هستند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران همچنین به نظارت بر فعالیت دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش اشاره کرد و یادآور شد: با توجه به اینکه در استان مازندران هشت هزارو 500 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، حمایت تحصیلی و توانمنمدسازی تحصیلی آنان در دستور کار ما قرار دارد.
طهماسب پور با بیان اینکه از زمان تاسیس نهاد کمیته امدادامام خمینی(ره) تاکنون 8 هزار و 500 دانشجوی مازندرانی زیرپوشش این نهاد در استان فارغ التحصیل شدند، بیان داشت: بسیاری از این فارغ التحصیلان در پست های مهم مشغول خدمت بودند و برخی نیز از کارآفرینان برتر استان و کشور هستند.
وی افزود: ارائه خدمات فرهنگی به افراد و خانواده های نیازمند، انجام فعالیت های فرهنگی و آموزشی، تامین وسایل آموزشی و کمک آموزشی لازم و تعمیق باورهای دینی یکی از وظایف کمیته امداد امام خمینی است.
در این مراسم از 20 دانش آموز نخبه تحت پوشش امداد و بهزیستی و 10 خیر فعال در این نهادها تجلیل شد.
شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع شده است که 610 دانش آموز بهشهری تحت پوشش کمیته امداد و خدمات مختلف آن قرار دارند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : نخبگان و استعدادهای درخشان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی بهشهر تجلیل شدند

نخبگان و استعدادهای درخشان مددجوی کمیته امداد و بهزیستی بهشهر تجلیل شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر