صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

همایش طرح ملی مهر تحصیلی در بهشهر برگزار شد

همایش طرح ملی مهر تحصیلی باهدف حمایت از دانش‌آموزان نیازمند با موضوع اجرای امینانه نیات واقفین در بهشهر اجرا شد.

کد خبر : 31082

تاریخ انتشار : 29/06/1394 - 18:43


همایش طرح ملی مهر تحصیلی در بهشهر برگزار شد

به گزارش خط امید بهشهر، امام‌جمعه بهشهر بعداز ظهر یکشنبه در این مراسم با تأکید برافزایش فرهنگ وقف در جامعه گفت: نهادینه کردن این فرهنگ در جامعه از وظایف مهمی است که بر عهده تک‌تک ما نهاده شده است.

حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری اظهار داشت: باید نسبت به مسئله وقف در کنار حجاب و عفاف، امربه‌معروف و نهی از منکر، دشمن‌شناسی و... حساس باشیم و برای نهادینه کردن این مهم در جامعه با برنامه‌ریزی درست وارد شویم و باایمان، توجه به ارزش‌های اخلاقی، انتخاب الگو و تلاش، برای رستگاری تلاش کنیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهشهر نیز ادامه داد: وقف میرزا مهدی یخان اشرفی در بهشهر نیز که ۸۰ سال پیش انجام‌شده وقفی با نیت کمک‌تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت بوده که بر اساس اجرای امینانه نیات واقفین انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدهادی حیدری گفت: این همایش نیز با عنوان مهر تحصیلی و با دعوت از مسئولان محلی، خیرین و واقفین برگزار شد تا ضمن تبیین زوایای مختلف اجرای طرح به ترویج فرهنگ وقف جهت نشر علم و دانش‌آموزی و کمک به تحصیل دانش‌آموزان مستعد، اقدام شود.

نورالدین علاءالدینی معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی مازندران هم در پایان گفت: دانش‌آموزان و جامعه هدف کمیته امداد و بهزیستی، باغیرت و  همت خود رشد می‌کنند و امروز با همین تلاشی که در این نهادها انجام می‌شود، شاهد پیشرفت‌های مختلف تحصیلی، فرهنگی، ورزشی و... در بین جامعه هدف هستیم.

گفتنی است در این مراسم از ۲۰ دانش‌آموز موفق و نخبه تحت پوشش امداد و بهزیستی بهشهر و همچنین ۱۰ خیر شهرستان تجلیل شد.


منبع : مهر

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : همایش طرح ملی مهر تحصیلی در بهشهر برگزار شد

همایش طرح ملی مهر تحصیلی در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر