صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

آیت الله خزعلی نمونه بارز مرد انقلابی و حامی ولایت و رهبری بود

امام جمعه بهشهر گفت: آیت الله خزعلی نمونه بارز مرد انقلابی و همیشه در صحنه و حامی ولایت و رهبری بود.

کد خبر : 31074

تاریخ انتشار : 28/06/1394 - 11:54


آیت الله خزعلی نمونه بارز مرد انقلابی و حامی ولایت و رهبری بود

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام سید عربعلی جباری، روز شنبه با تسلیت رحلت این عالم بزرگوار، اظهار کرد: این مرد بزرگوار در طول عمر با برکت خود در برابر انحرافات ایستاد و با روشنگری ها موجب شد تا اسلام عزیز فراگیرتر از گذشته، موجب بیداری بشریت شود.
وی افزود: مقابله با گروهک ها و ایجاد بصیرت در این عزیز بزرگوار مثال زدنی بود که عمر با برکت خود را صرف بسط و گسترش اسلام کردند.
امام جمعه بهشهر بیان داشت: ایشان از دلدادگان به امام راحل و رهبری بودند و در جمله ای زیبا دارند که گفتند: روی قبر من بنویسید: خزعلی دوستدار خمینی بود.
حجت الاسلام جباری گفت: رحلت جانسوز این سرباز وفادار امام عصر (عج) که موجب تکریم و بزرگداشت جایگاه غدیر و بنیانگذار این بنیاد در کشور و جهان اسلام بودند را به محضر ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب و دلدادگان و مریدان و بیت شریفشان تسلیت گفته و برای این عزیز سفر کرده، رحمت و غفران الهی مسئلت داریم.
آیت الله ابوالقاسم خزعلی متولد 1304 و از تدوین کنندگان قانون اساسی جمهوری اسلامی، عضو سابق شورای نگهبان به مدت 20 سال، عضو مجلس خبرگان رهبری از ابتدا تاکنون و مسوول بنیاد بین المللی غدیر بود.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : آیت الله خزعلی نمونه بارز مرد انقلابی و حامی ولایت و رهبری بود

آیت الله خزعلی نمونه بارز مرد انقلابی و حامی ولایت و رهبری بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر