صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

پشت پرده حوادث مکه، ناامن جلوه دادن خانه خدا است

امام جمعه بهشهر گفت: پشت پرده سقوط جرثقیل و حوادث مکه، آمریکا و کسانی هستند که از اسلام نفرت دارند و می‌خواهند خانه خدا را ناامن جلوه دهند.

کد خبر : 30993

تاریخ انتشار : 27/06/1394 - 17:02


پشت پرده حوادث مکه، ناامن جلوه دادن خانه خدا است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سید‌عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر گفت: تقوای الهی لازمه همه چیز است با تقوا علم، احسان و ... معنا پیدا می‌کند، انسان برای ورود به بهشت جواز می‌خواهد که تقوا مجوز ورود به بهشت است.

 

وی افزود: امروز اگر در آمریکا بخواهید به نیت مبارزه با فکر و اندیشه اسلام اسلحه بخرید به شما چندین دلار تخفیف می‌دهند، چراکه مستکبرین جهان از جمله آمریکا از اسلام عصبانی هستند و به هر نحوی می‌خواهند با آن مبارزه کنند.

 

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه سه عامل اصلی باعث نفرت غرب از اسلام است خاطرنشان کرد: اولین دلیل این است که ما از اسلامی دم می‌زنیم که امروز جهانی شده و همه می‌خواهند زیر سایه این اسلام باشند، دومین دلیل هم اینکه مسلمانان جهان فهمیدند همه مشکلات آنان زیرسر آمریکا‌است.

 

جباری با اشاره به اینکه سومین عامل نفرت غرب از اسلام، بیدارشدن وجدان مردم جهان است گفت: پشت پرده سقوط جرثقیل و حوادث مکه، آمریکا و کسانی هستند که از اسلام نفرت دارند و می‌خواهند خانه خدا را ناامن جلوه دهند.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر عنوان کرد: اسرائیل به دنبال یهودی‌سازی مسجدالاقصی است باید هوشیار باشیم، و مسئولین ایرانی، کشورهای مسلمان و همه مسلمانان جهان باید این حرکت ضد اسلامی را محکوم کنند.

 

حجت‌الاسلام سید‌عربعلی جباری تصریح کرد: جشن عاطفه‌ها را جدی بگیرید، این جشن بهترین جشنی است که برگزار می‌شود، امیدواریم که مردم بهشهر مانند همیشه همت ویژهای داشته باشند تا رقم قابل توجهی برای کمک به دانش‌آموزان بی بضاعت جمع‌آوری شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : پشت پرده حوادث مکه، ناامن جلوه دادن خانه خدا است

پشت پرده حوادث مکه، ناامن جلوه دادن خانه خدا است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر