صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران با پیروزی مقابل آذربایجان‌غربی به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت.

کد خبر : 30833

تاریخ انتشار : 25/06/1394 - 09:19


تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت

به گزارش خط امید بهشهر، ولی حسینی در ارومیه اظهار داشت: در آخرین روز از سی و دومین دوره مسابقات والیبال دانش‌آموزی دوره دوم متوسطه که در ارومیه برگزار شد، در دیدار پایانی، تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران با پیروزی مقابل آذربایجان‌غربی به عنوان نماینده ایران به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی گفت: در ست‌های نخست و سوم این دیدار تیم والیبال مازندران با نتیجه 25 بر 23 و 25 بر 22 بر تیم آذربایجان‌غربی غلبه کرد و تیم دانش‌آموزی استان تنها در ست دوم با نتیجه 25 بر 23 بر تیم حریف پیروز شد.
حسینی به نتیجه دیدار رده‌بندی اشاره کرده و افزود: در دیدار رده‌بندی تیم گلستان با نتیجه 2 بر صفر خراسان رضوی را شکست داده و به مقام سوم دست یافت.
معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان‌غربی افزود: در پایان، تیم والیبال دانش‌آموزی خراسان رضوی نیز جام اخلاق این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت

تیم والیبال دانش‌آموزی مازندران به بازی‌های جهانی صربستان راه یافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر