صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران خبر داد

کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین مختلف جهانی، بین‌المللی و آسیایی خبر داد.

کد خبر : 30832

تاریخ انتشار : 25/06/1394 - 09:18


کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی

به گزارش خط امید بهشهر، حبیب حسین‌زادگان سه‌شنبه‎شب در دیدار با قاسم رضایی دارنده مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و خانواده‌اش، گفت: مازندران از استان‌هایی است که در ورزش قهرمانی جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد.

وی افزود: ورزش کشتی یکی از رشته‌های ورزشی شاخص این استان است که حتی بسیاری از مردم کشور نیز مازندران را با کشتی می‌شناسند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با تبریک کسب مدال نقره رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان به میزبانی آمریکا که توسط قاسم رضایی کسب شد، تصریح کرد: باید با تجلیل از قهرمانان به سراغ آنها و خانواده‌شان برویم و از آنها درس‌های زیادی بگیریم.

این مسئول با اشاره به اینکه حضور مسئولان، متولیان و روسای ورزشی در منزل قهرمانان باعث دلگرمی و تداوم افتخار‌آفرینی‌ها است، ادامه داد: ملت‌ ما به وجود ورزشکاران پرافتخار که موجب زنده‌شدن نام ایران اسلامی در خارج از مرز‌ها می‌شوند، می‌بالد.

حسین‌زادگان با تاکید به اینکه امیدواریم شاهد شکوفایی بیشتر دیگر ورزشکاران مازندرانی در میادین مختلف باشیم، اضافه کرد: باید از هم‌اکنون شرایط مساعد تمرینی، روحی و جسمی برای کسب مدال این قهرمان در میدان المپیک آینده فراهم شود.

وی با اعلام کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین مختلف جهانی، بین‌المللی و آسیایی، گفت: اوج درخشش ورزشکاران تلاش و کسی مدال در میدان المپیک است و باید همه مردم و مسئولان از این ورزشکار که سهمیه برزیل را کسب کرده است، حمایت کنند.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی

کسب 143 مدال توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین جهانی، بین‌المللی و آسیایی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر