صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل بنادر و دریانوردی خبر داد

رشد 213 درصدی ورود آهن‌آلات به بندر نوشهر طی پنج ماه نخست امسال

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از رشد 213 درصدی واردات آهن‌آلات به منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی پنج ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

کد خبر : 30831

تاریخ انتشار : 25/06/1394 - 09:02


رشد 213 درصدی ورود آهن‌آلات به بندر نوشهر طی پنج ماه نخست امسال

به گزارش خط امید بهشهر، منوچهر تاتینا در جمع مسئولان و کارشناسان اداره‌کل بنادر و دریانوردی مازندران، گفت: در مجموع واردات کالای غیرنفتی به بندر نوشهر در این مدت از رشد 48 درصدی برخوردار بوده است.

وی با بیان اینکه در بخش واردات غلات نیز شاهد رشد 27 درصدی بوده ایم، خاطرنشان کرد: ساخت و بهره‌‌برداری از انبارهای جدید سرپوشیده و همچنین رایزنی‌های انجام‌شده با صاحبان کالا و تأمین تسهیلات و امکانات مورد نیاز آنان از عمده‌ترین دلایل افزایش ورود کالا به بندر نوشهر است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران کمبود کامیون به‌دلیل نبود پایانه حمل و نقل در منطقه و رسوب برخی از کالاها در بندر نوشهر را از مهم‌ترین چالش‌های فرا روی بندر برشمرد و بر ضرورت هم‌فکری و تعامل با دستگاه‌های ذیربط برای کاهش این مشکلات تأکید کرد.

این مسئول از رشد 213 درصدی واردات آهن‌آلات به منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر طی پنج ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : رشد 213 درصدی ورود آهن‌آلات به بندر نوشهر طی پنج ماه نخست امسال

رشد 213 درصدی ورود آهن‌آلات به بندر نوشهر طی پنج ماه نخست امسال

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر