صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آمار طلاق ازدواج های کمیته امداد بهشهر کمتر از ۲درصد است

سید موسی عمادی ترکامی گفت: تملک مالی مناسب ملاک یک ازوداج موفق و اسلامی نیست.

کد خبر : 30830

تاریخ انتشار : 25/06/1394 - 09:02


آمار طلاق ازدواج های کمیته امداد بهشهر کمتر از ۲درصد است

به گزارش خط امید بهشهر، سید موسی عمادی ترکامی از ازدواج 20 زوج جوان تحت پوشش کمیته امداد بهشهر به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) خبر داد و گفت: این ازوداج ها با مبلغی معادل 40میلیون تومان صورت گرفته و صرف داشتن تملک مالی نمی تواند به سبک اسلامی و یک زندگی موفق بیانجامد.
 
وی که در مراسم ازدواج زوج جوان روستای گرجی محله سخن میگفت، خاطر نشان کرد: آمارها نشان میدهد طلاق در خانواده کمیته امداد بهشهر به کمتر از 2 درصد رسیده است، چرا که این خانواده ها با کمترین ها قانع هستند و هم دلی و هم زبانی را در عمل نشان میدهند.
 
مدیر کمیته امداد بهشهر با تشکر از کانون فرهنگی هنری روستای گرجی محله، به نقش موثر پایگاه های مقاومت بسیج و مردم و شورای محله در ترویج سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز شاهد بهترین کارهای صورت گرفته در روستای گرجی محله هستیم که یکی از بزرگترین روستاهای استان مازندران محسوب می شود و فعالیت فرهنگی مناسب مردم این منطقه قابل تقدیر است.
 
سید موسی عمادی با اشاره به روایاتی از معصومین(ع) یادآورد شد: ثواب و اثر برخی از کار ها بالاتر از حج و نماز واجب بوده و پیگیری ازدواج جوانان و تأمین وسائل اولیه آنان و برطرف نمودن نیاز مردم جزء این کارها است.
 
محمدمهدی الیاسی مدیر کانون فرهنگی روستای گرجی محله نیز طی سخنانی اعلام کرد: کمک هزینه ازدواج و خرید جهیزیه عروس و داماد این مراسم به مبلغ 5 میلیون تومان می باشد و این هزینه ها توسط مردم روستای گرجی محله بهشهر صورت گرفته است.
 
به گزارش شبستان، از اقدامات ماندگار کمیته امداد می توان به طرح تامین جهیزیه و پرداخت کمک هزینه ازدواج به مددجویان زیر پوشش این نهاد اشاره کرد.


منبع : شبستان

 

  

دیدگاه شما در مورد : آمار طلاق ازدواج های کمیته امداد بهشهر کمتر از ۲درصد است

آمار طلاق ازدواج های کمیته امداد بهشهر کمتر از ۲درصد است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر