صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
افتخاری برای جامعه داوری مازندران

امید سهرابی به فیفا سلام کرد!

دبیرخانه هیئت فوتبال مازندران نامه‌ای را از دبیرکل فدراسیون فوتبال دریافت کرد که خبر از ایجاد فاز جدیدی در داوری قاضی جوان مازندرانی می‌دهد.

کد خبر : 30735

تاریخ انتشار : 24/06/1394 - 18:30


امید سهرابی به فیفا سلام کرد!

به گزارش خط امید بهشهر، دبیرکل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با ارسال نامه ای از حضور امید سهرابی در جمع 6 کاندید نهایی برای تصاحب سهمیه داوران بین المللی فوتسال ایران در فیفا خبر داد.

سهرابی سال گذشته نیز اکثر شرایط حضور برای حضور در لیست کاندیداتوری این سهمیه را داشت اما به دلیل کم داشتن تنها یک قضاوت در کارنامه مسابقات لیگ برتر خود از این کوران جا ماند.

امسال هم اما با توجه به شرایط نفرات حاضر در لیست داوران بین المللی سهرابی مسیر همواری پیش رو ندارد و می رود تا در این رقابت بزرگ بخت آزمایی کرده و خود را همانند قبل با انگیزه و قدرت نشان دهد.

اما باید دید محمودرضا نصیرلو امسال هم‌استانی‌اش را در کنار خود در میادین بین المللی خواهد دید یا خیر.

و در پایان فارغ از هر نتیجه‌ای ورود به این رقابت نیز خود موفقیتی بزرگ محسوب می‌شود برای سهرابیِ جوان و نشان‌دهنده لیاقت و شایستگی وی و البته جوان‌گرایی و آینده‌سازی جناب آقای سیدحجت بهروش و همکارانش در کمیته داوران استان است که حالا ثمره اعتمادشان را با افتخارات پیاپی سهرابی و دیگر داوران مازندرانی گرفته‌اند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : امید سهرابی به فیفا سلام کرد!

امید سهرابی به فیفا سلام کرد!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر