صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل آموزش وپرورش مازندران:

ستاد ویژه فرصت­‌های درآمدزایی در مدارس شبانه‌­روزی مازندران تشکیل شود

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران از مدیران مناطق آموزش و پرورش خواستار تشکیل ستاد ویژه فرصت­‌های درآمدزایی در مدارس شبانه‌­روزی استان شد.

کد خبر : 30734

تاریخ انتشار : 24/06/1394 - 18:30


ستاد ویژه فرصت­‌های درآمدزایی در مدارس شبانه‌­روزی مازندران تشکیل شود

به گزارش خط امید بهشهر، علی قاسمی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش بخش لاریجان آمل، با ابراز خرسندی از حضورش در این منطقه اظهار داشت: یکی از سیاست­‌های آموزش و پرورش در راستای تحقق شعار عدالت آموزشی و آموزش برای همه است.
وی با بیان اینکه مدرسه باید سبب ارتقای جامعه شود، افزود: تشکیل ستاد عدالت آموزشی در آموزش و پرورش مازندران ایجاد فرصتی برابر برای دانش‌آموزان استان و انتقال مدرسه به خانه افرادی که توان حضور در مدرسه را ندارند، می‌شود.
قاسمی با اشاره به حدیث نبوی(ص) بر جذب تمام واجب‌التعلیم‌­های استان از اول دبستان تا متوسطه تاکید کرد و گفت: نظام آموزشی این استان آمادگی کامل دارد تا در دورترین روستای منطقه برای یک دنش­‌آموز مدرسه دایر کند.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: این استان در راستای سیاست­‌های کلی آموزشی و پرورشی بر مواردی چون ارتقاء کیفی آموزش، ساماندهی نیروی انسانی، بودجه­‌ریزی مناسب، افزایش منابع درآمدی در این نهاد، توسعه مشارکت­‌ها را در کنار آنها اهمیت دهد.
قاسمی اجرای طرح‌­هایی چون خرید خدمات آموزشی و بسته حمایتی، استفاده از ظرفیت همکاران بازنشسته و مدارس غیر دولتی را بعنوان راهکاری برای جلوگیری از انتقال دانش آموزان در مناطق دور افتاده بیان کرد و گفت: از دستگاه‌­های آموزشی شهرستان­‌ها خواستار تشکیل ستاد ویژه‌­ای برای استفاده از فرصت­‌های درآمدزایی برای مدارس شبانه‌­روزی و استفاده از امکانات سایر دستگاه­‌ها هستیم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : ستاد ویژه فرصت­‌های درآمدزایی در مدارس شبانه‌­روزی مازندران تشکیل شود

ستاد ویژه فرصت­‌های درآمدزایی در مدارس شبانه‌­روزی مازندران تشکیل شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر