صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

بهشهر مهیای سفر رییس‌جمهور به مازندران می‌شود

فرماندار بهشهرگفت: بهشهر مهیای سفر رییس‌جمهور و هیئت همراه به مازندران می‌شود.

کد خبر : 30726

تاریخ انتشار : 23/06/1394 - 23:52


بهشهر مهیای سفر رییس‌جمهور به مازندران می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد در جمع خبرنگاران از سفر رییس‌جمهور و همراهان به مازندران خبر داد و اظهار کرد: این سفر پیامدهای مهمی برای استان و شهرستان بهشهر دارد که در این راستا باید فضای شهرستان را مهیا کنیم و با هم اندیشی و همفکری آماده استقبال باشیم و از فرصت بدست آمده استفاده کنیم.

 

وی افزود: دکتر روحانی در استان مستقر و با اعزام نماینده‌های خود، نیازهای منطقه را بررسی و در جلسه استانی به آن رسیدگی می کند.

 

فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه مسئله مهم شهرستان بهشهر اشتغال و اقتصاد است درخواست اول ما آمدن وزیر صنعت و معدن، سپس وزیر راه و شهرسازی در بحث منطقه آزاد و در نهایت وزیر نیرو برای موضوع سد و تامین آب آشامیدنی و برق شهرستان است.

 

نورزاد تصریح کرد: موضوع منطقه آزاد و بندر امیر آباد، سد گلورد و پل روی آن، تخصیص اعتبارات دولتی برای اتمام بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی و شهرک مسکونی امام(ره) که مشکل فاضلاب و هزینه میلیاردی برای اتمام نیاز دارد از درخواست‌ها ارائه شده ما است.

 

نماینده دولت در بهشهر عنوان کرد: بهشهر با دارا بودن ۲۲۰۰ هکتار زمین وسعت زیادی را در استان مازندران در بر می‌گیرد که با تدبیر درست، این شهرستان می تواند به سویی رود که دیگر از نظر اشتغال و اقتصاد، مشکلی نداشته باشد.

 

وی در پایان گفت: در این سفر استانی رییس‌جمهور، برای برقراری ارتباط مردم با هیئت دولت، سامانه‌های تلفن ثابت در نظر گرفته شد که کارشناسان به سوالات و مشکلات مردم پاسخگو باشند .

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر مهیای سفر رییس‌جمهور به مازندران می‌شود

بهشهر مهیای سفر رییس‌جمهور به مازندران می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر