صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه ناحیه بهشهر خبر داد:

بازسازی واقعه غدیر در بهشهر

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر گفت: برنامه بازسازی صحنه واقعه غدیر در بهشهر به صورت یک کار فنی و اعتقادی به صورت عملی به نمایش درمی‌آید.

کد خبر : 30706

تاریخ انتشار : 22/06/1394 - 23:29


بازسازی واقعه غدیر در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، علی نجفی در جلسه گرامی داشت هفته دفاع مقدس که در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد گفت: برنامه‌های متنوعی برای هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شده که به صورت روزشمار در این ایام اجرا می‌شود.

 

وی افزود: از جمله برنامه‌های محوری این هفته می‌توان به دیدار با خانواده شهدا، محفل انس با قرآن، یادواره ۵۰ شهید فراش محله، اربعین شهدای غواص و خط‌‌ شکن، افتتاح نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و شب خاطره گویی اشاره کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر خاطرنشان کرد: برنامه‌های شهرستانی مانند رژه نیروهای مسلح در تاریخ ۳۱ شهریورماه با حضور نیروی انتظامی دریابانی، برادران رسمی سپاه و گردان های مختلف در نظر گرفته شده که نیاز به کمک و همکاری تمام ارگان‌ها و مسولین شهرستان است.

 

نجفی در پایان عنوان کرد: بعد از هفته دفاع مقدس برنامه بازسازی صحنه واقعه غدیر را داریم که در یک کارگاه آموزشی در آران و بیدگل آموزش‌های لازم داده شده و به صورت یک کار فنی و اعتقادی به صورت عملی به نمایش درمی‌آید.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بازسازی واقعه غدیر در بهشهر

بازسازی واقعه غدیر در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر