صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با آرای هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

تکلیف 5 سرپرست دانشگاه‌های آزاد مازندران مشخص شد/ 4 سرپرست مدیر شدند

در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران درباره تبدیل ریاست پنج دانشگاه از دانشگاه‌های آزاد اسلامی در این استان با تبدیل وضعیت سرپرستی به ریاست تصمیم‌گیری شد.

کد خبر : 30627

تاریخ انتشار : 22/06/1394 - 18:32


تکلیف 5 سرپرست دانشگاه‌های آزاد مازندران مشخص شد/ 4 سرپرست مدیر شدند

به گزارش خط امید بهشهر، باتوجه به تغییر رویکرد مدیریتی در نظام آموزشی و نداشتن شرایط مدنظر مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی، در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران که با حضور آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران، ربیع فلاح استاندار مازندران و حسین‌زاده معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی و سایر اعضای این شورا برگزار شد، درباره تبدیل ریاست پنج دانشگاه از دانشگاه‌های آزاد اسلامی در استان مازندران با تبدیل وضعیت سرپرستی به ریاست تصمیم‌گیری شد. 

در این جلسه استاندار مازندران داشته‌ها، توانایی‌ها و ظرفیت‌های عظیم اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد برای ایجاد اشتغال و دادن طرح‌های درآمدزا در سطح استان را قابل توجه دانست و اظهار کرد: همه دانشگاه‌های استان باید تقویت مراکز دانش‌بنیان را در اولویت قرار دهند. 

گفتنی است در ادامه این جلسه، هیات امنا دانشگاه آزاد پس از شنیدن دفاع سرپرستان از عملکرد خود، به تبدیل سرپرستی به ریاست آقایان لاریجانی، سام، باقری و متولی سرپرستان واحدهای دانشگاه آزاداسلامی آمل، چالوس، نکا و نور رای مورد نظر را دادند. 

نکته قابل تامل در این جلسه به حدنصاب نرسیدن آرای قلی‌پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با کسب ۵ رای موافق از ۱۴ رای اخذ شده بود که در ورای این اتفاق باید منتظر سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی بابل بود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تکلیف 5 سرپرست دانشگاه‌های آزاد مازندران مشخص شد/ 4 سرپرست مدیر شدند

تکلیف 5 سرپرست دانشگاه‌های آزاد مازندران مشخص شد/ 4 سرپرست مدیر شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر