صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران با خانواده شهید بالویی دیدار کردند

جمعی از اساتید علم و فناوری مازندران، ریاست دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری این دانشگاه با خانواده شهید بالویی دیدار کردند.

کد خبر : 30620

تاریخ انتشار : 22/06/1394 - 14:16


اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران با خانواده شهید بالویی دیدار کردند

به گزارش خط امید بهشهر، ریاست دانشگاه علم و فناوری مازندران، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از اساتید این دانشگاه با حضور در منزل شهید غواص و خط شکن حسینعلی بالویی، با خانواده این شهید دیدار کردند.

حجت الاسلام محمد حیدری در این دیدار اظهار کرد: انواع احسان وجود دارد، برخی علم، مال و دارایی های خود را احسان می کنند، اما در بین همه احسان ها، احسان جانی نیز وجود دارد یعنی تعدادی از بنده های خاص خدا هستند که جان خود را برای مردم و دین احسان می کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علم و فناوری مازندران خاطر نشان کرد: این ها گل هایی بودند که تقدیم حضرت زهرا (س) و ائمه اطهار علیه الاسلام شدند و نظام و انقلاب ما را در مقابل استکبار و دشمنان قسم خورده ایران واکسینه کردند که شهید حسینعلی بالویی یکی از همین دسته گل های زیبا و خوشبو است.

پدر شهید بالویی نیز با نقل خاطراتی از فرزند خود گفت: شهید حسینعلی بالویی علاقه بسیار زیادی به انقلاب و امام (ره) داشت و زمانیکه برای مرخصی می آمد، ذره ای از سختی های آموزش و عملیات را برای ما بازگو نمی کرد.

به گزارش خط امید در پایان این دیدار نیز یک جلد قرآن کریم از طرف اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران به پدر شهید بالویی اهدا شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران با خانواده شهید بالویی دیدار کردند

اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران با خانواده شهید بالویی دیدار کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر