صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دو بنای غیرقانونی در پناهگاه حیات وحش میانکاله تخریب شد

دو بنا که بصورت غیر قانونی و به شکل ویلا در محدوده پناهگاه حیات وحش میانکاله احداث شده بود، با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهشهر قلع و قمع و تخریب شد.

کد خبر : 30569

تاریخ انتشار : 21/06/1394 - 19:38


دو بنای غیرقانونی در پناهگاه حیات وحش میانکاله تخریب شد

به گزارش خط امید بهشهر، تخریب این دو ویلا با حضور نیروهای یگان حفاظت محیط زیست و با همراهی قضات اجرای احکام و مامورین نیروی انتظامی شهرستان بهشهر صورت پذیرفت.

 این دو ویلا از مجموعه بناهایی است که در دولت قبل و با کوتاهی مدیران وقت سازمان حفاظت محیط زیست در داخل پناهگاه حیات وحش میانکاله بصورت غیرقانونی احداث شده بود.

پس از تغییر دولت، ساخت و سازهای غیرقانونی در محدوده پناهگاه حیات وحش میانکاله توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و تاکنون چندین بنای احداث شده، با دستور مقامات قضایی تخریب شده است.

خرید و فروش غیر قانونی زمین و ویلا، ورود مخفیانه مصالح ساختمانی و ورود بی ضابطه گردشگران به داخل پناهگاه حیات وحش میانکاله در دولت قبل آسیب های فراوانی را به این زیست بوم ارزشمند و منحصربفرد وارد کرد که خوشبختانه با تغییر رویکرد اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران در دوره جدید اقدامات خوبی برای جلوگیری از موارد فوق و جبران برخی خسارات وارده و تخریب بناهای غیرمجاز صورت گرفته است.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : دو بنای غیرقانونی در پناهگاه حیات وحش میانکاله تخریب شد

دو بنای غیرقانونی در پناهگاه حیات وحش میانکاله تخریب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر