صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه موقت بهشهر:

رهبری فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند؟

امام جمعه موقت بهشهر گفت: نشود که گفته‌های رهبری بر زمین بماند و مسولین به حرف رهبری گوش نکنند، رهبر فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند مگر پشت پرده این برجام چیست؟

کد خبر : 30518

تاریخ انتشار : 20/06/1394 - 15:15


رهبری فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند؟

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سیدمحمدجواد حسینی رکاوندی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر اظهار کرد: در زندگی انسان مشکلات فراوانی وجود دارد که اگر صبر پیشه نکند و صبور نباشد نمی‌تواند بر مشکلات پیروز شود.

 

وی با بیان اینکه انسان باید صبر را تکیه‌گاه خود قرار دهد گفت: در روز قیامت مشاهده می‌شود که افرادی جلوتر از شهدا که جان خود را در راه دین دادند وارد بهشت می‌شوند، آنها فقرا هستند که همه روزه مشکلات و سختی‌های فراوانی راتحمل کرده و صبور بودند.

 

امام جمعه موقت بهشهر خاطرنشان کرد: آمریکای مستکبر در شهریورماه، جنایات فراوانی را علیه جمهوری اسلامی ‌از ترور شخصیت‌های دولتی، علمی ‌و دینی تا حمله به کشتی تجاری وهمچنین حمایت از حمله صدام به ایران انجام داد آیا با وجود این همه دشمنی و جنایت نباید شعار مرگ بر آمریکا را بر زبان‌ها جاری کنیم؟

 

حسینی با تاکید بر اینکه بیانات ولی امر مسلمین باید فصل الخطاب باشد گفت: ولایت فقیه یکی از ارکان بسیار مهم نظام اسلامی‌ است و یکی از عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی 57 ‌که جهانیان را بهت زده کرد وجود رهبر و ولی فقیه در راس آن بود.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر تصریح کرد: نشود که گفته‌های رهبری بر زمین بماند و مسولین به حرف رهبری گوش نکنند، رهبر فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند مگر پشت پرده این برجام چیست؟ دشمن برجام را به  سنایفرستاد چرا ما آن را به مجلس خود نفرستیم؟

 

حجت‌الاسلام رکاوندی یادآور شد: حضرت آقا می‌فرمایند در خصوص انتخابات و شورای نگهبان اینگونه سخن نگویید پشت پرده این حمله‌ها و تهاجم‌ها به شورای نگهبان چیست باید توجه کنیم که وقتی حرفی می‌زنیم، حزب اللهی‌ها و دلسوزان این مملکت یا انگلیسی‌ها برای ما کف و سوت می‌زنند.

 

امام جمعه موقت بهشهر اضافه کرد: حضرت آقا در خصوص مذاکرات هسته‌ای فرمودند هنوز اتفاقی نیافتاده است اما برخی آنقدر ذوق زده هستند که نمی‌توانند خود را کنترل کنند، رهبری بارها دستور دادند که پس از مذاکرات هسته‌ای دشمن حرف‌های تند می‌زند باید پاسخ دهید، اما برخی پس از این حرف‌های تند علیه ایران فرش قرمز برای آنها پهن می‌کنند.

 

حسینی‌رکاوندی متذکر شد: مگر سفارت انگلیس در ایام فتنه نقش مستقیم نداشت؟ اما امروز جرات پیدا کردند که در مسایل داخلی ایران دخالت کرده و احزاب مارا اصلاح طلب و افرطیون می نامد، به انگلیس چه ربطی دارد، حتی در مسایل نفتی ما نیز دخالت می‌کنند مگر چه بویی به مشام آنها رسیده که از میادین نفتی ما بازدید می‌کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : رهبری فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند؟

رهبری فرمود برجام به مجلس برود چرا برخی مخالفت می‌کنند؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر