صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

با این بودجه کاری از پیش نمی رود / به دولت روحانی امیدوارم

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: در حوزه مازندران با مبلغ 300 میلیارد تومان کاری از پیش نمی‌رود.

کد خبر : 3051

تاریخ انتشار : 29/06/1392 - 23:00


با این بودجه کاری از پیش نمی رود / به دولت روحانی امیدوارم

به گزارش خط امید بهشهر _ محمد دامادی گفت‌: درباره مسائل بودجه و نظارت مجلس شورای اسلامی بر آن گفت: بودجه سال 92 به صورت بادکنکی بود و مجلس با توجه به وضعیت دولت نمی‌توانست تخمین وضعیت درستی از درآمدهای دولت داشته باشد.

وی افزود: غیر واقعی بودن بودجه با این مسائل بیشتر نشان داده شد و البته هنوز هم در بحث بودجه اتفاق خاصی رخ نداده و در حال حاضر نتوانستیم رقم واقعی را در نظر بگیریم.

به گفته نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی کسانی که می‌خواهند بودجه را تنظیم و لایحه را به مجلس تقدیم کنند باید حتما کار کارشناسی کرده و همه جوانب را در نظر بگیرند تا در نهایت اثرات آن دیده شود.

دامادی ادامه داد: در هر صورت در حوزه مازندران با مبلغ 300 میلیارد تومان کاری از پیش نمی‌رود چرا که تنها یکی از فرودگاه‌های ما در استان نیازمند بودجه 70 تا 80 میلیارد تومانی است و بسیاری از پروژه‌ها متوقف است.

وی با اشاره به مسافرخیز بودن و ترافیک‌های همیشگی در استان همچنین بیان داشت: همچنین صنایع و کشاورزی و بیکاری و ایجاد اشتغال نیز از مباحث مهم همین حوزه است که باید در بودجه بیشتر پیش‌بینی و در نظر گرفته می‌شد.

دامادی تصریح کرد: اولویت بودجه 93 باید با توجه به اقتصاد باشد که همراه با تدبیر شود.

وی با بیان اینکه به عملکرد دولت دکتر روحانی امیدواریم تا سر وقت بودجه را تحویل داده و با کار کارشناسی پیش رود، تصریح کرد: با در نظر گرفتن همه موارد و نیازها بودجه بهتری خواهیم داشت.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : با این بودجه کاری از پیش نمی رود / به دولت روحانی امیدوارم

با این بودجه کاری از پیش نمی رود / به دولت روحانی امیدوارم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر