صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/راشد یزدی در یادواره شهدای فراشمحله

خانواده های شهدا با اهدای سرمایه های خود نظام را پایدار کردند

حجت الاسلام راشد يزدي استاد حوزه علميه، در يادواره 55 تن از شهداي فراش محله بهشهرگفت:شهدا با اهدای خون خود نظام را پایدار کردند

کد خبر : 3045

تاریخ انتشار : 29/06/1392 - 14:30


خانواده های شهدا با اهدای سرمایه های خود نظام را پایدار کردند

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام كاظم راشد یزدی استاد حوزه علميه در یادواره 55 تن از شهداي فراش محله بهشهر و بزرگداشت آيت الله عبدالكريم هاشمي نژاد در مسجد امام حسين(ع) نصير خان بهشهر گفت: شهدا داراي مقام بزرگ در نزد خداوند هستند كه خانواده هاي شهدا بايد به داشتن آنان افتخار كنند.

وي افزود: مقام قرب الهي در نزد باري تعالي مقام ارزشمندي است كه شهدا با اهداي جان خود و خون خود به آن دست يافتند.

حجت الاسلام راشد يزدي همچنين با اشاره به اينكه خانواده هاي شهدا سرمايه گذاران اين انقلاب هستند يادآور شد: آنان با اهداي سرمايه هاي زندگي خود كه فرزندان، پدران و همسرانشان بوده است نظام را استوار و پايدار كردند و به آن ابهت دادند.

استاد حوزه علميه همچنين با بيان اينكه مرگ سرخ بهترين نوع مرگ است كه در قرآن از آن با عظمت و بزرگي ياد شده است يادآور شد: خانواده هاي شهدا براي از دست دادن فرزندان خود ناراحت نباشند چرا كه آنان با خدا معامله كردند و پيروز ميدان هستند و ما بازنده هستيم.

راشد يزدي بيان داشت: شهرستان بهشهر 800 شهید والامقام در دوران دفاع مقدس به نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است که این نشان از حضور پررنگ مردم این شهرستان در صحنه‌های مهم و حساس کشور دارد.

وي ادامه داد: دشمن در جنگ 8 ساله خود عليه ايران، در واقع در فكر به زير سلطه بردن ايران و دادن آن به استكبار بود كه فرزندان ما با استقامت و ايثار خود اين توطئه دشمن را نقش بر آب كردند.

راشد يزدي گفت: شهدا با خون سرخ خود درخت اسلام را آبیاری و اين انقلاب را در برابر توطئه ها و ترفندهاي مختلف دشمنان بيمه كردند و در حال حاضر مهمترين وظيفه ما انتقال فرهنگ شهادت به جامعه است. 

  

دیدگاه شما در مورد : خانواده های شهدا با اهدای سرمایه های خود نظام را پایدار کردند

خانواده های شهدا با اهدای سرمایه های خود نظام را پایدار کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر