صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مسئول تیم بازرسی وزارت کشور تاکید کرد:

لزوم رعایت موازین اسلامی در طرح‌های سالمسازی دریا / با متخلفین برخورد قانونی می‌شود

موازین اسلامی در طرح های سالمسازی دریا به نحو احسن صورت بگیرد، مسایل فرهنگی و عفاف حجاب و نماز جماعت از کارهای مهم است و کسانیکه تخلف می‌کنند به صورت قانونی و جدی برخورد می‌شود.

کد خبر : 30443

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 23:56


لزوم رعایت موازین اسلامی در طرح‌های سالمسازی دریا / با متخلفین برخورد قانونی می‌شود

یونس نوبخت در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: تعداد زیادی از شهرهای استان گیلان و مازندران به صورت نامحسوس بازرسی انجام شد و بسیاری از مشکلات و مسائلی که از دید مسولان شهرستان‌ها پنهان مانده بود بررسی و بازدید شد.

 

وی افزود: شرایط استفاده از سواحل نسبت به سال‌های قبل بهتر است اما برای رسیدن به شرایط مطلوب هنوز فاصله وجود دارد ودر این زمینه، وزیر کشور موضوعات را پیگیری و برای ساماندهی این کمبودها اعتباراتی را هم تخصیص می‌دهند.

 

مسئول تیم بازرسی وزارت کشور خاطرنشان کرد: پیشگیری از حوادث در حوزه سلامت و امنیت مردم و مسافران بسیار مهم است که نسبت به سال‌های قبل، کاهش قابل ملاحظه‌ای داشتیم، اما درخواست آقای وزیر و نمایندگان مجلس این است که حتی یک مورد غریق هم نداشته باشیم.

 

نوبخت ادامه داد: در مقابل تکالیف قانونی و شرعی مسولیت داریم، مسائل اجتماعی و فرهنگی و ناهنجاری‌های اجتماعی و نیز ارزشهای دینی و اخلاقی باید اهمیت ویژه ای در طرح سالمسازی ساحل داشته باشد، شهدا جان خود را برای حفظ انقلاب اسلامی‌فدا کردند، بنابراین باید در حفظ آرمان‌های شهدا و امام(ره) بکوشیم.

 

وی در خاتمه گفت: باید موازین اسلامی در طرح های سالمسازی دریا به نحو احسن صورت بگیرد، مسایل فرهنگی و عفاف حجاب و نماز جماعت از کارهای مهم است و کسانیکه تخلف می‌کنند به صورت قانونی و جدی برخورد می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم رعایت موازین اسلامی در طرح‌های سالمسازی دریا / با متخلفین برخورد قانونی می‌شود

لزوم رعایت موازین اسلامی در طرح‌های سالمسازی دریا / با متخلفین برخورد قانونی می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر