صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

مشکل بیکاری در مازندران با مهارت آموزی رفع می شود

استاندار مازندران در خصوص اشتغال در استان اذعان داشت: باید با مهارت آموزی و آموزش مشکلات بیکاری را در استان برطرف کنیم.

کد خبر : 30424

تاریخ انتشار : 19/06/1394 - 09:16


مشکل بیکاری در مازندران با مهارت آموزی رفع می شود

به گزارش خط امید بهشهر، ربیع فلاح جلودار شامگاه چهارشنبه در نشست با دبیر اتاق بازرگانی کشور در سالن شماره یک استانداری مازندران با اشاره به اینکه باید همه به‌طور منسجم در استان برای توسعه آن فعالیت کنیم، اظهار داشت: به بخش خصوصی ۱۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای فعالیت پرداخت شد.

وی بیان کرد: بانک‌های عامل باید واحدهای تولیدی که با مشکل و موانع مواجه هستند را در اولویت ارائه تسهیلات قرار دهند.

وی با بیان اینکه بزرگ‌ترین سرمایه این استان همدلی و هم‌زبانی بین مدیران اجرایی است، گفت: باید با هم افزایی و همدلی برای پیشرفت و توسعه استان تلاش کنیم.

فلاح با تأکید بر اینکه هیچ مدیر اجرایی اجازه ندارد واحد تولیدی یا کارگاهی که در حال فعالیت است را تعطیل کند، افزود: ستاد تسهیل باید واحدهایی که با مشکل آب، برق، گاز و مالیات مواجه هستند را حمایت کنند زیرا تولیدکنندگان استان بهترین تولید را در استان انجام می‌دهند اما هزینه تولید بالاست.

هدررفت ۲۰ درصد برنج تولیدی

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حوزه صنعت نقدینگی نداریم، گفت: سیاست‌های اشتباه، بانک‌ها کشور را با مشکلاتی مواجه کرده است.

محمد دامادی با اشاره به اینکه در برنامه چهارم توسعه بنا بر این بوده که شالی‌کوبی‌های استان تجهیز شوند، اظهار داشت: در حال حاضر ۲۰ درصد از برنج تولیدی استان در این شالی‌کوبی‌ها از بین می‌رود و در استان سد ساخته می‌شود اما آب در آن وجود ندارد.

دامادی با بیان اینکه پتانسیل مازندران با کشور  هلند قابل‌مقایسه است، افزود: تفاوت این استان و کشور با هم زمین تا آسمان است.

وی با اعلام اینکه کثیف‌ترین نقاط شهری کنار رودخانه‌هاست، تصریح کرد: متأسفانه به دلیل مشکلات نتوانسته‌ایم از قابلیت‌های گردشگری در استان استفاده کنیم.

دامادی با بیان اینکه باید اتاق بازرگانی جدی گرفته شود، اذعان داشت: باید با استفاده از پتانسیل اتاق بازرگانی برای توسعه استان استفاده کنیم.


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : مشکل بیکاری در مازندران با مهارت آموزی رفع می شود

مشکل بیکاری در مازندران با مهارت آموزی رفع می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر