صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در جلسه بررسی طرح سالمسازی دریا تاکید کرد:

حضور کادر نجات غریق مجرب در طرح دریای بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: کادر نجات غریق مجرب و آزموده در طرح‌های سالمسازی دریای بهشهر حضور دارند، که این امر باعث شد هیچ مورد غریق در سال قبل و سال جاری اتفاق نیافتد.

کد خبر : 30418

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 23:54


حضور کادر نجات غریق مجرب در طرح دریای بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد در جلسه بررسی طرح سالمسازی دریای بهشهر که با حضوربازرسان وزارت کشور در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: با توجه به اعتبارات داده شده باید کارهای اساسی انجام شود تا بهترین خدمات برای مسافران و مردم به اجرا درآورد.

وی با بیان اینکه دو طرح صدف و آموزش و پرورش در شهرستان بهشهر داریم افزود: اجرای فعالیت های فرهنگی، عفاف و حجاب، ورزشی و صنایع دستی و امنیت مسافران را در دو سال اخیر داشتیم تا رفاه حال شهروندان و مسافران هرچه بهتر محیا شود.

 

فرماندار بهشهر خاطرنشان کرد: کادر نجات غریق مجرب و آزموده در این طرح‌ها حضور دارند، که این امر باعث شد علی رقم سال‌های گذشته که آمار غرق شدگان بالایی داشتیم هیچ مورد غریق در سال قبل و سال جاری اتفاق نیافتد.

 

سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه ناحیه بهشهر نیز گفت: بسیج با برپایی طرحی با عنوان ساحل سالم برنامه‌های متنوعی  را از ۲۰ خردادماه اجرا کرد که مورد استقبال مسافران، شهروندان و مردم منطقه شد.

وی افزود: برگزاری مسابقات کشتی ساحلی، جنگ شادی، رادیو ساحل، غرفه های حجاب و عفاف، معرفی شهدای شهرستان، مشاوره های مذهبی و پاسخ به سوالات شرعی، نقاشی زنده توسط هنرمند و جشنواره بومی و محلی و غذاهای سنتی از جمله برنامه‌های اجرایی توسط بسیج است. 

  

دیدگاه شما در مورد : حضور کادر نجات غریق مجرب در طرح دریای بهشهر

حضور کادر نجات غریق مجرب در طرح دریای بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر