صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیش بینی ها درست بود / وجود توافقی محرمانه با آژانس

موافقت صالحی با ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام

سخنگوی کمیسیون ویژه برجام از درخواست رسمی اعضای کمیسیون از علی‌اکبر صالحی برای ارائه توافق محرمانه ایران و آژانس به کمیسیون برجام و موافقت رئیس سازمان انرژی اتمی با این موضوع خبر داد.

کد خبر : 30415

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 12:09


موافقت صالحی با ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام

به گزارش خط امید بهشهر، سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی متن جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از درخواست اعضای این کمیسیون از علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام خبر داد و اظهار داشت: خود آقای صالحی در جلسه کمیسیون برجام عنوان کردند سندی در ارتباط با همکاری ایران با آژانس وجود دارد که لازم است کمیسیون ویژه از محتوای آن سند هم مطلع باشد تا بتوانند پیرامون روابط ایران و آژانس قضاوت بهتری کنند.
وی بر همین اساس اضافه کرد: کمیسیون نیز به همین دلیل از آقای صالحی درخواست کرد که اگر چنین سندی وجود دارد، این سند را در اختیار کمیسیون بگذارد.
سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام تصریح کرد: آقای صالحی نیز در همان جلسه موافقت شفاهی خود را اعلام کرد و گفت: "این سند را در اختیار کمیسیون برجام خواهم گذاشت" لذا در خواست رسمی از وی صورت گرفت تا این سند را در اختیار کمیسیون بگذارد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : موافقت صالحی با ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام

موافقت صالحی با ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر