صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده شرق مازندران در مجلس:

تحریم ها خللی در فعالیت کارگاه‌های تولیدی استان وارد نکرده‌ است

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت تولید ملی در کشور، اظهار کرد: تحریم ها خللی در فعالیت کارگاه های تولیدی استان وارد نکرده است.

کد خبر : 3041

تاریخ انتشار : 28/06/1392 - 20:06


تحریم ها خللی در فعالیت کارگاه‌های تولیدی استان وارد نکرده‌ است

به گزارش خط امید بهشهر _ حمد علی مقیمی شامگاه چهارشنبه در ششمین شورای اداری بهشهر در روستای زاغمرز دهستان میانکاله بهشهر، اظهار کرد: هیچ گارگاهی در منطقه به علت کمبود اعتبار با توجه به تحریم ها غیر فعال نیست.

وی افزود: با آغاز دولت تدبیر و امید، وظیفه شرعی و قانونی ما این بوده که با تمام توان به دولت کمک کنیم تا حماسه اقتصادی همچون حماسه سیاسی تحقق یابد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: عقل و شرح حکم می کند که باید تلاش کنیم تا دولت نظام جمهوری اسلامی در کار موفق شود آنگاه اعتماد مردم به دولت بیشتر و قدرت دولت در منطقه افزایش می بابد.

نماینده مردم شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی به مشکلات جاده ای و جلسات پیگیری ها اشاره کرد و افزود: در آخرین جلسه ای که با مدیریت بندر امیرآباد بهشهر برگزار شد جاده ارتباطی رستمکلا به بندر امیر آباد به پیمانکار مربوطه ابلاغ تا در اولین فرصت به تجهیز کارگاه اقدام کند.

تلاش برای تحقق حماسه اقتصادی

محمد تقی نورزاد، فرماندار شهرستان بهشهر نیز اظهار کرد: با خلق حماسه سیاسی درخرداد92 ،باید با وحدت و همدلی در خلق حماسه اقتصادی کوشا باشیم.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات، نقشه همه دشمنان را نقش برآب کرد و وظیفه ما را در امر خدمتگزاری، سنگین تر کرد.

فرماندار بهشهر با تاکید به فرمایشات مقام معظم رهبری به عامل وحدت مردم و مسئولان اظهار کرد: ائمه جمعه، عامل وحدت بین مردم و مسئولان هستند و باید خدمات و عملکرد کارگزاران را از طریق خطبه های نماز جمعه به اطلاع مردم برسانند.

نورزاد با اشاره با اقدامات مثبت انجام شده در دهستان میانکاله گفت: با وجود امکانات و صنایع موجود ساحلی، اعتبارات خوبی در حال سرمایه گذاری بوده که در تحولی عظیم در اقتصاد منطقه بوجود می آورد.

وی گفت: احداث پالایشگاه در کاهش مشکلات اقتصادی مردم منطقه نقش بسزایی دارد.

فرماندار بهشهر، به چهارخطه کردن جاده بهشهر به زاعمرز اشاره کرد و گفت: هم اکنون از 35 کیلومتر جاده این جاده،17 کیلومتر در 4 فاز در حال اجرا بوده که فاز چهارم بطول 2.5 کیلومتر از سه راغمرز تا میدان شهید هاشمی نژاد در حال آسفالت است.

نورزاد از پایان مناقصه و واگذاری جاده ارتباطی رستمکلا به بندر امیرآباد به پیمانکار خبر داد و گفت: مراحل قانونی واگذاری جاده رستمکلا به بندرامیرآباد انجام شده و تجهیز کارگاه از سوی پیمانکار برای اقدامات اجرایی از مهرماه آغاز می شود.

وی به مجتمع آبرسانی به روستای زاغمرز و روستاهای اطراف اشاره کرد و گفت: در بخش آب بیشترین اعتبار برای این منطقه در نظر گرفته شده تا در آینده نزدیک با اجرای این پروژه، مشکل آب شرب و با آبرسانی از سد گلورد برای بخش کشاورزی مشکل کمبود آب برطرف می‌شود.

فرماندار بهشهر در ارتباط با ارتقا دهستان به بخش گفت: تقسیمات کشوری یک بحث کارشناسی بوده و ما بر اساس نظر کارشناسی شده اقدام می‌کنیم.

حجت الاسلام موسوی تبار، امام جمعه زاغمرز نیز در این جلسه افزود: برکت نظام ما این بوده که مسئولان با حضور در منطقه، از نزدیک با مشکلات آشنا تا نسبت به رفع آنها اقدام عملی کنند.

وی افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تمام امکانات در منطقه آمده و مسئولان خودشان را خادم مردم می دانند و برای مردم خدمت می کنند تا رضای خداوند را در پی داشته باشند.

امام جمعه زاغمرز، ولایت فقیه را در راس حکومت دانست و افزود: تبعیت از ولایت فقیه در سرلوحه کار بوده تا مشکلات در چار چوب قانون حل شود.

شهبازی، رئیس شورای روستای زاغمرز نیز خواستار رفع مشکل جاده مواصلاتی، ارتقا دهستان به بخش، رفع مشکل آب شرب منطقه و احداث مدرسه ابتدایی دخترانه که به دلیل بازسازی تخریب شده را از فرماندار و نماینده شهرستان خواستار شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : تحریم ها خللی در فعالیت کارگاه‌های تولیدی استان وارد نکرده‌ است

تحریم ها خللی در فعالیت کارگاه‌های تولیدی استان وارد نکرده‌ است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر