صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران وارد مازندران شدند

اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران با هدف بازدید و آشنایی با ظرفیت های تولیدی،صنعتی و کشاورزی صبح امروز ( چهارشنبه ) وارد استان مازندران شدند.

کد خبر : 30350

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 09:35


اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران وارد مازندران شدند

به گزارش خط امید بهشهر، در این سفر یک روزه محسن جلال پور رییس اتاق ایران به همراه اعضای هیات رییسه و چند تن از روسای اتاق های بازرگانی استان های مختلف کشور علاوه بر بازدید از چند طرح تولیدی و صنعتی نشست هایی را با مسولان استان مازندران برگزار می کنند.
بازدید از بزرگ ترین مرکز تکثیر و پرورش ماهی خاویار قره برون در جویبار، ، آشنایی با زیر ساخت های حمل و نقلی به ویژه منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از برنامه های این هیات است.
همچنین دیدار با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران، حضور در نشست خبری و حضور در نشست با استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی، تشکل ها و فعالین اقتصادی مازندران از برنامه های سفر اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران است. 
احمد اصغری قاجاری عضو اتاق بازرگانی مازندران و نایب رییس اتاق اکو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا سفر هیات رییسه اتاق ایران را فرصتی برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای استان دانست و گفت: از آنجاییکه سفرهای مقامات رسمی کشورهای مختلف دنیا به همراه سرمایه گذاران روز به روز پس از توافق هسته ای به کشور در حال افزایش است، بازدید و آشنایی اعضای اتاق ایران از ظرفیت های استان ، سبب زمینه سازی حضور سرمایه گذاران می شود.
وی با اشاره به اینکه سفر رییس اتاق بازرگانی ایران دستاوردهای خوبی خواهد داشت، گفت: مازندران با پتانسیل های فراوانی که در بخش های مختلف دارد ، می تواند سرمایه گذاران داخلی و خارجی را جذب کند. 
اصغری به اهمیت حوزه تجارت و صادرات محصولات تولیدی به ویژه محصولات کشاورزی مازندران اشاره کرد و بیان داشت: به طور یقین با سفر اعضای اتاق ایران برخی از مشکلات حمل ونقل، گمرگات و پروازهای تجاری خارجی مازندران حل و فصل خواهد شد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران وارد مازندران شدند

اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران وارد مازندران شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر