صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تسریع در افتتاح پروژه ها عمرانی حمل و نقل مازندران مورد تاکید قرار گرفت

معاون وزیر راه و شهرسازی خواستار تلاشی مضاعف برای به ثمر نشستن پروژه های عمرانی در بخش حمل و نقل در سطح استان مازندران شد.

کد خبر : 30349

تاریخ انتشار : 18/06/1394 - 09:25


تسریع در افتتاح پروژه ها عمرانی حمل و نقل مازندران مورد تاکید قرار گرفت

به گزارش خط امید بهشهر، علیرضا محفوظی معاون حقوقی ، امور مجلس و امورهماهنگی استانها وزارت راه و شهرسازی در جمع مدیران حمل و نقل مازندران با قدردانی از تلاشهای همه دست اندرکاران بخش های مختلف حمل و نقل در استان ، از مازندران به عنوان یک استان ویژه و استراتژیک در منطقه یاد کرد و افزود: با توجه به اهمیتی که صنعت حمل و نقل در توسعه کلیه امور اعم از اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و جذب توریست به استان دارد ، لذا باید تمامی دستگاه ها در این بخش نسبت به پیشرفت استان تعلق خاطر داشته و در تسریع عملیات اجرایی پروژه های خود بکوشند.
وی تصریح نمود : اقدامات و فعالیتهای دستگاههای بخش حمل و نقل در استان در جهت توسعه این بخش بسیار موثر و مثبت بوده و امیدواریم در دولت تدیبر و امید و حمایتهای همه جانبه مسؤلین ارشد استان و وزارتخانه گام های ارزنده ای را در این استان ولایتمدار برداریم.
محفوظی در خصوص اقدامات صورت گرفته در بخش حمل و نقل استان اظهار داشت: هر یک از دستگاه های ذیربط باید مجدانه در اجرای برنامه های اجرایی خود همیت و تلاش همه جانبه داشته ، تا توازن در زیر ساختها و سطح تقاضای جابجایی کالا و مسافر در تحقق سرعت ، سهولت و ایمنی در بخش حمل و نقل را بوجود بیاید.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این نشست به مقوله ایمن سازی راه های ارتباطی استان اشاره و اظهار داشت : تردد میلیونی مسافر و گردشگر در جاده های استان نیازمند جاده ای ایمن و استاندارد بوده ، از این رو باید مجموعه راه و شهرسازی استان و دیگر دستگاه های مرتبط به این موضوع همت و تلاش بیشتری در انجام این مهم داشته باشند.
وی افزود : تمامی فعالیتها و اقدامات ما در معرض دید مردم شریف بوده و آنها به خوبی و به روز این فعالیتها را رصد می کنند.
وی در ادامه سخنان خود بر تکریم ارباب رجوع و حقوق شهروندی تاکید ویژه داشته و خاطر نشان ساخت : مدیران حمل و نقل استان و دیگر کارکنان این مجموعه باید در جهت پیاده شدن موضوعات مذکور کوشا بوده و آنها را سرلوحه کار خود قرار دهند.
معاون حقوقی ، امور مجلس و امور هماهنگی استانهای وزارت راه و شهرسازی در سفر روز سه شنبه خود به مازندران از عملیات اجرایی تعریض و چهار خطه شدن محور ارتباط ساری _ تاکام و چند پروژه راهسازی در سطح استان بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، علیرضا محفوظی در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در بخش ارتقا و تعریض در سطح محورهای مازندران گفت : خوشبختانه با توجه به حجم بالای ترافیک و تردد در راههای این استان اقدامات در خور توجه ای در زمینه تعریض و چهار خطه شدن تمامی محورهای اصلی و شریانی استان در دست اجراست.
وی در ادامه به محور ساری - تاکام اشاره و افزود : عملیات تعریض حدود 20 کیلومتر از مسیر فوق توسط مجوعه راه و شهرسازی مازندران در دست اجرا بوده که امید است با نگاه ویژه دولت کریمه و پیگیری های نمایندگان محترم مر کز استان اعتبارات قابل توجهی به این پروژه تخصیص داده شود تا از این طریق بتوان شاهد ترددی سهل و ایمن در سطح این محور ارتباطی باشیم
معاون وزیر راه و شهرسازی به نقش محور مذکور در جهت جذب گردشگر و مسافر اشاره و تصریح نمود: با توجه به اینکه این محور منتهی به مناطق بکر و طبیعت چشم نواز مازندران بوده و از طرفی راه ارتباطی این استان را به استان سمنان برقرار می کند ، می تواند عامل مهمی برای جذب گردشگر و مسافرانی باشد که این منطقه سفر می کنند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : تسریع در افتتاح پروژه ها عمرانی حمل و نقل مازندران مورد تاکید قرار گرفت

تسریع در افتتاح پروژه ها عمرانی حمل و نقل مازندران مورد تاکید قرار گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر