صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/فرماندار بهشهر خبر داد:

اتمام پروژه مسکن مهر 240 واحدی بهشهر تا یک ماه آینده

فرماندار بهشهر از تکمیل و تحویل پروژه مسکن مهر 240 واحدی خیابان امام خمینی (ره) بهشهر تا یک ماه آینده خبر داد.

کد خبر : 3034

تاریخ انتشار : 28/06/1392 - 17:54


 اتمام پروژه مسکن مهر 240  واحدی  بهشهر تا یک ماه آینده

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر جلسه بررسی مشکلات مسکن مهرر 240 واحدی بهشهر به ریاست تقی نورزاد فرماندار بهشهر و با حضور رییس اداره کار و تعاون اجتماعی،رییس اداره راه و شهرسازی  بهشهر و پیمانکاران پروژه  و تعدادی از متقاضیان مسکن مهر در سالن جلسات فرمانداری بهشهر برگزار شد.

 

تقی نورزاد فرماندار بهشهر ضمن تبریک و بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: اجرایی شدن مسکن در دولت نهم و دهم یکی از طرح  های بسیار ماندگار بوده که در شهرستان بهشهر توانست 5000 خانواده را دارای مسکن کند.

 

فرماندار بهشهر ادامه داد:تعدادی زیادی از این 5000 واحد تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شد و تعدادی دیگر علاوه بر پیشرفت بالای 50 درصد در ساخت  متاسفانه دارای رشد بسیار کندی می باشد که با کمب نرمش و همکاری بیشتر هر چه سریعتر به پایان خواهیم رساند.

 

نورزاد لازمه اتمام پروژه 240 واحدی خیابان امام خمینی بهشهر را همکاری همه اعضا دانست و تاکید کرد اگر متقاضیان محترم مانده بدهی خود را پرداخت کنند و زیر ساخت های  شهرک از قبیل آب و برق و گاز آماده شود  به امید پروردگار تا یک ماه آینده تمامی خانه ها تحویل متقاضیان خواهد شد.

فرماندار بهشهر در پاسخ به سوال یکی از متقاضیان در خصوص مبالغ پرداخت شده در گذسته تصریح کرد:تمامی پول هایی که متقاضیان در گذشته پرداخت کرده اند محاسبه شده است و هر متقاضی باید مانده بدهی خود را پرداخت کند.

تقی نورزاد تاکید کرد: کسانی که مبالغ بدهی خود را به تعاونی ها پرداخت نکنند مسکن از وی گرفته شده و به متقاضی دیگری واگذار می شود.

 

عرفانی رییس اداره راه و شهرسازی بهشهر نیز در سخنانی گفت:طبق قرارداد متقاضیان مسکن مهر می بایست 40 درصد مبلغ قرار داد را تا اتمام اسکلت ساختمان و 30 درصد مبلغ را تا مرحله نازک کاری و30 درصد دیگر را در زمان تحویل پروژه پرداخت نمایند ولی متاسفانه چندین متقاضی آورده خود در مرحله دوم را تکمیل نکردند و همین عدم پرداخت باعث عقب افتادن زمان افتتاح پروژه شده است.

 

عرفانی  تاکید کرد : کسی متقاضیان مبالغ بدهی خود را فقط به حساب خودشان نزد بانک مسکن واریز کرده و به هیچ حساب دیگر پرداخت نکنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اتمام پروژه مسکن مهر 240 واحدی بهشهر تا یک ماه آینده

 اتمام پروژه مسکن مهر 240  واحدی  بهشهر تا یک ماه آینده

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر