صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرپرست مدیریت تنظیم بازار مازندران مطرح کرد

دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار مازندران

سرپرست مدیریت تنظیم بازار جهاد کشاورزی مازندران گفت: کاهش جوجه‌ریزی از سوی مرغ‌داران گوشتی دلیل اصلی افزایش قیمت مرغ حال حاضر بازار است.

کد خبر : 30315

تاریخ انتشار : 17/06/1394 - 18:59


دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حسین نگهدار در گفت‌وگو با مازنداصناف درباره افزایش قیمت مرغ در بازار مازندران، اظهار کرد: کاهش جوجه‌ریزی از سوی مرغ‌داران گوشتی دلیل اصلی افزایش قیمت مرغ حال حاضر بازار است.

وی تصریح کرد: کاهش قیمت مرغ در طول ماه‌های اخیر و همچنین پیشگیری از شیوع بیماری آنفلونزای پرندگان موجب شد تا تعداد قابل توجهی از مرغداران از جوجه‌ریزی جلوگیری کنند.

سرپرست مدیریت تنظیم بازار جهاد کشاورزی مازندران تاکید کرد: جلوگیری از جوجه‌ریزی واحدهای گوشتی و کاهش بی‌رویه قیمت مرغ طی ماه‌های گذشته سبب کاهش عرضه مرغ در بازار شد که این موضوع سبب عدم تعادل بین عرضه و تقاضا و افزایش قیمت مرغ شد.

نگهدار با اعلام اینکه مازندران 10 تا 11 درصد تولید گوشت مرغ کشور را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: کاهش عرضه مرغ در مازندران و افزایش قیمت آن در بازار کشور نیز اثر مستقیمی دارد و این افزایش مرغ در بازار کشور نیز رخ داده است.

وی در پایان با بیان اینکه قیمت امروز بازار مرغ کیلویی 7 هزار و 200 تومان است، گفت: با توجه به توزیع مرغ منجمد 5 هزار و 500 تومانی شرکت پشتیبانی امور دام به بازار و همچنین جوجه‌ریزی شرکت‌های گوشتی، امیدواریم طی هفته آینده شاهد کاهش نسبی قیمت مرغ در بازار کشور و استان باشیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار مازندران

دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر