صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
براری

اجرای طرح میانجیگری در مدارس با هدف پیشگیری از خشونت در مازندران

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران گفت: دادگستری استان مازندران با همکاری آموزش و پرورش این استان نسبت به اجرایی کردن طرحی با نام «میانجگری در مدارس» با هدف پیشگیری از خشونت در میان کودکان و نوجوانان اقدام کرده است.

کد خبر : 30260

تاریخ انتشار : 16/06/1394 - 10:41


 اجرای طرح میانجیگری در مدارس با هدف پیشگیری از خشونت در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، «وحید براری» معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران در راستای کاهش جمعیت کیفری و نیز کاهش خشونت در مدارس گفت: از آنجایی که ما شورای پیشگیری از وقوع جرم استان را داریم، در این میان پیشگیری از وقوع ضرب و جرح عمدی به عنوان یکی از مصادیق خشونت است که ریشه یابی و پیشگیری از آن را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی در ادامه اظهار کرد: دادگستری استان مازندران با همکاری آموزش و پرورش این  استان اقدام به  اجرایی کردن طرحی با نام میانجگری در مدارس با هدف پیشگیری از خشونت در میان کودکان و نوجوانان کرده است.

براری  همچنین عنوان کرد: در این راستا معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مازندران ، طرح میانجگری همسالان را با مشارکت آموزش و پرورش و خود دانش آموزان در دست کار دارد که ان شاالله برای اولین بار در کشور با آغاز سال تحصیلی جدید اجرایی خواهد شد.

به گفته وی در این طرح از میان دانش آموزان نمایندگانی را برای نظارت روی دانش آموزان دیگر و میانجگری در هنگام نزاع و خشونت احتمالی در نظر گرفته و با هدف کم کردن آمار خشونت در مدارس به کار گرفته می شوند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح میانجیگری در مدارس با هدف پیشگیری از خشونت در مازندران

 اجرای طرح میانجیگری در مدارس با هدف پیشگیری از خشونت در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر